Amazon TR ürünü alırken adres seçince fiyatı arttı

EfeKaan02

Hectopat
Merhaba,

Amazon TR'den ürünü satın alma sırasında adresi seçerken fiyati arttı. Herhangi bir şey yapılabilir mi? Müşteri hizmetleri ile görüştüm olmaz dediler ama mhye güvenmiyorum daha önceki sorunlarimda farklı kisiler çelişkili ve tutarsız zıt cevaplar vermişlerdi. Daha önce yaşayan oldu mu?

Satın alma ekranına kadar geldiniz mi? Oradaki fiyat son fiyattır. Eğer kargo masrafı çıkıyorsa orada ne kadar olduğunu görebilirsiniz. Ürün sayfasındaki fiyatlarda o gibi şeyler bazen olabiliyor ama satın alma ekranında düzeliyor.

Satın alma ekranına kadar geldiniz mi? Oradaki fiyat son fiyattır. Eğer kargo masrafı çıkıyorsa orada ne kadar olduğunu görebilirsiniz. Ürün sayfasındaki fiyatlarda o gibi şeyler bazen olabiliyor ama satın alma ekranında düzeliyor.

Ürünün satıcısı kim?
Eğer yurt dışı satıcısı ise ithalat ücreti eklenmiş olabilir

Amazon Türkiye satıcısı, kargo adresi teslimat noktası seçecektim son kontrolleri yaptım siparişi tamamlayamadım daha sonra tamamlayalım dedim 30 dk sonra girdim ve zam gelmiş. Olayı yanlış anlatmış olabilirim.

Fiyatlar stok miktarına, arz talebe vb. kısaca Amazon'un algoritmasına göre değişiyor. Maalesef yapabileceğiniz bir şey yok. Zaten kendiniz de almayıp 30 dakika sonra almak için siparişi yarıda bıraktığınızı söylemişsiniz.

Fiyatlar stok miktarına, arz talebe vb. kısaca Amazon'un algoritmasına göre değişiyor. Maalesef yapabileceğiniz bir şey yok. Zaten kendiniz de almayıp 30 dakika sonra almak için siparişi yarıda bıraktığınızı söylemişsiniz.

Teslimat noktasını seçtikten sonra hata aldığım için tamamlayamadım. Bu hatayı fiyat güncellendigi için vermiş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı