Amazon ürün iade etmek için form doldurtuyor

swarm

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ürünü iade etmek istedim fakat teslimat aşamasında olduğu için iade gerçekleşmedi. Amazon mail attı ürünü kapıya gelince almayın geri gönderin yeterli dediler. Sonra ürün para iadesine tıkladım bana bir form doldurmanız gerek dediler.

Az önce almayın yeterli dediler şimdi de bir form çıktı karşıma. Bu formu doldurmam gerekli mi? Amazon Almanya'dan almıştım her şey Almanca.

Yani bildiğim kadarıyla kapıya gelen ürünü almamak yeterliydi ki başta da öyle dediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Almanya'dan almıştım her şey Almanca.
Satıcı da Amazon mu?

Her şey Almanca.
Sayfanın en aşağısına inerek para birimi ve dil seçimi yapabiliyorsunuz.

Amazon mail attı ürünü kapıya gelince almayın geri gönderin yeterli dediler. Sonra ürün para iadesine tıkladım bana bir form doldurmanız gerek dediler.
Kapıya gelince almayın diyenlere para iadesine tıklayınca form doldurmanız gerek dendiğini ya da eğer mümkünse form doldurmanız gerek diyenlere kapıya gelince teslim almayıp geri yollayın dendiğini iletmeniz mümkün müdür?

Satıcı da Amazon mu?

Sayfanın en aşağısına inerek para birimi ve dil seçimi yapabiliyorsunuz.

Kapıya gelince almayın diyenlere para iadesine tıklayınca form doldurmanız gerek dendiğini ya da eğer mümkünse form doldurmanız gerek diyenlere kapıya gelince teslim almayıp geri yollayın dendiğini iletmeniz mümkün müdür?
Hocam Amazon a tekrar sordum ürünü teslim almayın, ürün resmi depolarımıza geldiğinde paranız iade edilecektir dedi.

Sonra ürün para iadesine tıkladım bana bir form doldurmanız gerek dediler.
Emin olmamakla birlikte form doldurma işi ürünü teslim alanlar için işliyor olabilir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı