_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Geçen cuma günü İncehesap Gaming gecesinde Lian Li Galahad 360 alacaktım ama indirime girmediği için almadım.
PF360 falan tercih etmeme sebebim 2 yıl garantisi olması bu fiyata bir soğutucu aldığımda 4-5 yıl uzun bir süre kullanma niyetindeyim.
O yüzden Arctic çok övüldüğü için ve garantisi 6 yıl olduğu için Freezer II 360 tercih etmeye karar verdim aynı model Teknobiyotik'te 1800TL civarlarında çok pahalı.

Arctic Liquid Freezer II 360 RGB kargo dahil 1170TL'ye denk geliyor garanti durumunu merak ettiğim için konuyu açtım şimdi.
Amazon Germany'den alınan ürünlerde Amazon 2 yıl garanti veriyor ama sadece o süre boyunca ürün arızalanırsa iade oluyor değişim vesaire olmuyor ve 14 gün dışında bozulur veya iade edersek sadece ürün ücreti geriye ödeniyor depozito ücreti falan ödenmiyor (müşteri hizmetleri ile konuştum bilgiyi onlardan aldım).

Her neyse Arctic'e mail attım Amazon germany satıcısından aldığımız ürünün garantisi oluyor mu Türkiye'de geçerli oluyor mu diye. (Eklediğim resimdeki cevap geldi)
Ama şimdi garantilik bir durum olduğunda yurtdışınamı gönderiyorum kargo ücreti vesaire nasıl oluyor bilgisi olan var mı? Bu konu hakkında bilgi lazım arkadaşlar ona göre ürünü alacağım bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1628511256943.png
    1628511256943.png
    47,6 KB · Görüntüleme: 54
Bence bu konuyu markanın Türkiye distribütörü ile konuşmanız gerekiyor, sanırsam onlarda bu; Arctic Türkiye | Bilisimport.com.tr.

Teşekkür ederim iletişime geçeceğim.
Arctic ile tekrar iletişime geçmiştim cevap vermişler bu şekilde anladığım kadarı ile bir sıkıntı olursa ücretsiz bir şekilde gönderip destek alabileceğim, sizce bir sıkıntı olur mu?

Bence bu konuyu markanın Türkiye distribütörü ile konuşmanız gerekiyor, sanırsam onlarda bu; Arctic Türkiye | Bilisimport.com.tr.

Dosya Ekleri

• 1628516307946.png
    1628516307946.png
    57,3 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı