Amazon USA 2 aydır karttan ücret kesmedi

Clasmad

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
7 Şubat tarihinde Amazon Usa'den yaptığım kargo ve gümrük dahil 147 dolar tutan bir ürün almıştım ve elime 1 hafta sonra geçmişti. Ürün ilk kargolandiginda kredi kartimin provizyondaki işlemler kısmında 3-4 gün gözüktü daha sonra ortadan kayboldu ve kayboluş o kayboluş 😀. Bu normal bir şey mi daha önce başına boyle bir olay gelen var mı? 3. aya gireceğiz benden hala para kesilmedi. Burada benim yapmam gereken bir şey var mıdır?

1648458774629.png

Amazon desteğiyle de görüştüm. Hata oldu diyorlar şimdilik ama daha henüz bir para çekilmesi yok.

1648459962633.png

Görünüşe göre ödeme reddedilmiş. Telefonumu istediler ve Washington dan support birimi aradı. (Supportun yurt dışını arayabildiğini bilmiyordum) Arayan eleman Hintliydi galiba ve çok kötü ingilizce konuşuyordu hiçbir şey anlayamadım telefonu suratına kapatmak zorunda kaldım🙂. Şimdi ne olacak bilmiyorum açıkçası.
1648463684362.png

48 saat içinde çözümlemeye çalışacağız dedi teknik operatör ama mağduriyetimi dile getirince 5 dolarlık promo önerdi ben de kabul ettim. Eğer 2 gün içinde parayı çekmezlerse hem ürün bedavaya gelmiş olacak hem de üstüne para almış olacağım heralde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı