Amazon ve GearBest'ten laptop alınır mı?

hasan arslan

Hectopat
Daha fazla  
1-2 aya kadar gamıng laptop almak istiyorum, fazla bir bilgim yok. Turkiye'de Monster laptopları guzel ama sekil olarak Lenovo, Dell hosuma gidiyor.
Amazon ve GearBest'te guzel laptoplar var ucuza. Bunları alırken sıtenın haricinde bir para oder miyim? Garanti nasıl olur? Yardımcı olabilir misiniz?

Not: Baska secenekler varsa bilgilendirebilirseniz mutlu olurum. Alacagım laptopun en dusuk GTX 1050 Ti barındırması gerekiyor.

Dell'de outlet alısveris var, orayı da arastırıyorum su an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün fiyatı dışında gümrük vergisi ve kargo ücreti de ödeyeceksiniz. GearBest size gümrük ücretini belirtmez, gümrükte çıkan ücret size bildirilir müşavirlik tarafından, siz de ödeyip ürünü teslim alırsınız.
Amazon'da vergi direkt olarak Amazon'a ödeniyor, sizin yerinize işlemleri yapıyor. Yapmanız gereken ise beklemek.

1-2 aya kadar gamıng laptop almak istiyorum, fazla bir bilgim yok. Turkiye'de Monster laptopları guzel ama sekil olarak Lenovo, Dell hosuma gidiyor.
Amazon ve GearBest'te guzel laptoplar var ucuza. Bunları alırken sıtenın haricinde bir para oder miyim? Garanti nasıl olur? Yardımcı olabilir misiniz?

Not: Baska secenekler varsa bilgilendirebilirseniz mutlu olurum. Alacagım laptopun en dusuk GTX 1050 Ti barındırması gerekiyor.

Dell'de outlet alısveris var, orayı da arastırıyorum su an.

Amazon'dan herhangi bir sorun yaşamadan Alienware 17 R4 almıştım ve herhangi bir sorun yaşamadım. @Asım Demir 'in dediği gibi sadece bekledim.

Dell laptoplarda port girişler yetersiz bilgilendireyim. Alırken dikkat edin bunlara.

Bu durumu biraz daha açar mısınız? Port girişler nasıl yetersiz?

Arkadaşım DELL laptop aldı USB Portu sayısı bana oyun laptopu için az geldi. VGA girişi de bulunmamakta. Şekil olarak güzel bir laptop ama sıkıntı çıkarabiliyor donanımsal.

Model numarasını biliyor musunuz? Yeni cihazlarda VGA girişi bulunmaması gayet normal. Teknoloji ilerlediği için artık VGA yerine ses ve görüntü kalitesi bakımından HDMI ve DP kullanılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı