Amazon yurt dışı alışveriş geliş süresi arttı

hArslan06

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Amazon'dan oyuncu kolluğu aldım. Fransa'dan bir ürün aldım 12 Nisan günü sipariş verdim, teslimat tarihi 27 Nisan cumartesi gösteriyordu. Gümrükte görünüyor ama teslimat tarihi 16 Mayıs'a attı. Neden olabilir? Hafta sonuna geldiği için mi ya da önümüzde 1 Mayıs işçi bayramı var bunlardan kaynaklı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Amazon'dan oyuncu kolluğu aldım. Fransa'dan bir ürün aldım 12 Nisan günü sipariş verdim, teslimat tarihi 27 Nisan cumartesi gösteriyordu. Gümrükte görünüyor ama teslimat tarihi 16 Mayıs'a attı. Neden olabilir? Hafta sonuna geldiği için mi ya da önümüzde 1 Mayıs işçi bayramı var bunlardan kaynaklı olabilir mi?
Yurt dışından gelen ürünlerin geliş süresi uzayabiliyor.

Benzer durumdayım. Bayramda çalışmadıklarından üst üste binmiş tahminimce.

Gümrükte kaybolma gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Bayram da çalışmadılar 9 gün birikme oldu yoğunluk nedeni ile tüm siparişler 14 Mayısa ertelenenler oldu.
Temsilciden aldığım bilgi. Benimki olmamış ertelenenler varmış. Benim ürünüm pazartesi gümrükte perşembe elimde tahminimce.

Siparişiniz benimki gibi Fransa'dan geliyor. Şu an Hollanda'da ise benimkiyle aynı gün gelme ihtimali yüksek.

Screenshot_20240428-231945_Amazon Shopping.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı