Amazon Yurt Dışı Kargo Süreci

Daha fazla  
28 Ağustos'ta bir klavye siparişi verdim. Ürün yurt dışından geliyor. Son güncellemeler bu şekilde:

1693647940241.png

Şimdi benim ürünüm gümrükten geçti mi? Kolay Gelsin'i aradığım zaman ürünün gümrükte olduğu ve daha onlara ulaşmadığı söyleniyor.

28 Ağustos'ta bir klavye siparişi verdim. Ürün yurt dışından geliyor. Son güncellemeler bu şekilde:

Eki Görüntüle 1927924

Şimdi benim ürünüm gümrükten geçti mi? Kolay Gelsin'i aradığım zaman ürünün gümrükte olduğu ve daha onlara ulaşmadığı söyleniyor.

Ben SSD satın almıştım 1.5 hafta sonrasına gün verdiler 5 gün sonra elimde oldu Ankara'da yaşıyorsan 2 3 güne gelir.

Ekran Resmi 2023-09-02 12.50.23.png

Kargolarımız aynı araçta hocam sanırsam, ben müşteri hizmetlerine yazdığımda daha gümrükte olduğunu söylemişlerdi. Bugün hafta sonu olduğundan gümrük işlemleri yapılmıyormuş. Hafta içi ortalama 2 gün sürer demişlerdi gümrükten çıkması.

Eki Görüntüle 1927935
Kargolarımız aynı araçta hocam sanırsam, ben müşteri hizmetlerine yazdığımda daha gümrükte olduğunu söylemişlerdi. Bugün hafta sonu olduğundan gümrük işlemleri yapılmıyormuş. Hafta içi ortalama 2 gün sürer demişlerdi.
Muhtemelen aynı araç hocam saatleri kontrol ettim de hepsi aynı neredeyse. Bekleyeceğiz artık bakalım. Bu kargo işlerinde çok sabırsızım.

Ben de sabırsızım hocam. Büyük ihtimalle 5 - 6 Eylül gibi teslim edilecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı