Gıda Amazon'da 4x1L Coca-Cola 84,90TL

elricstein

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | Palit RTX 4060 OC | ASUS Pro B550M-C | XPG Gammix D30 2x8 GB 3200 MHz | Kingston SNV2S 1 TB | Twinmos 512GB | Cooler Master CMP520 TG | Cooler Master Elite Nex 700W 80 Plus
Tanesi normalde marketlerde 30₺'den satılıyor. Güzel fiyat malumunuz.

Ne alaka Coca-Cola İsrail markası mı dostum :D

Ben 31 yaşındayım burdaki birçok arkadaş benden genç ve araştırma ruhu kuvvetlidir. Linkteki gazete yanlı olabilir ancak haberlerin gerçekliğini arastiracaginiza eminim çünkü siz genc arkadaslarim asla hiçbirseye körü körüne inanmayan araştırmacı akılcı bireylersiniz.

Ben 31 yaşındayım buradaki birçok arkadaş benden genç ve araştırma ruhu kuvvetlidir. Linkteki gazete yanlı olabilir ancak haberlerin gerçekliğini arastiracaginiza eminim çünkü siz genc arkadaslarim asla hiçbir şeye körü körüne inanmayan araştırmacı akılcı bireylersiniz.

Cola icenlerin colasını da dökecek misiniz starbucks'ta yaptınız gibi

Ben 31 yaşındayım buradaki birçok arkadaş benden genç ve araştırma ruhu kuvvetlidir. Linkteki gazete yanlı olabilir ancak haberlerin gerçekliğini arastiracaginiza eminim çünkü siz genc arkadaslarim asla hiçbir şeye körü körüne inanmayan araştırmacı akılcı bireylersiniz.

O kadar taraflı ki sadece halkı kışkırtacak şeyler yazar ama hükumetin yaptıklarına göz yumar. Madem boykot var önce destek verenleri boykot edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı