Amazon'da %50'ye varan indirimlerle Jack Wolfskin erkek giyim ürünleri

901 lira bir ceket, neler oluyor.

Tam içeriğini bilmiyorum ama dağcılıkla uğraşanlar için çok uçuk bir fiyat değil. Dediğim gibi malzeme türü nedir, içeriği nedir bilmiyorum fakat kaz tüyü ceketler bu fiyatlara oluyor ve dağcılar için çok çok gerekli oluyor.

Tam içeriğini bilmiyorum ama dağcılıkla uğraşanlar için çok uçuk bir fiyat değil. Dediğim gibi malzeme türü nedir, içeriği nedir bilmiyorum fakat kaz tüyü ceketler bu fiyatlara oluyor ve dağcılar için çok çok gerekli oluyor.
Kaz tüyü ceketler daha da pahalı artık. Wolfskin daha çok günlük yaşama hitap ediyor bu ürünleri ama dağa giyilir mi giyilir. Dikkat edilecek tek nokta var bunlar tek başlarına yetersiz kalır.

Kaz tüyü ceketler daha da pahalı artık. Wolfskin daha çok günlük yaşama hitap ediyor bu ürünleri ama dağa giyilir mi giyilir? Dikkat edilecek tek nokta var bunlar tek başlarına yetersiz kalır.

Şimdi kontrol ettim kaz değil ördek tüyüymüş, ama böyle bir ürün olduğu belliydi. Tabi ki tek başına yetersiz kalır, ama diğer montlara göre daha sıcak tutması ve daha hafif olması gerçekten çok etkiliyor. Malum belli bir süreden sonra üstünüzdeki her şeyin ağırlığı katlanıyor.

Jack Wolfskin çok kaliteli bir marka. Özellikle softgel montları kaçırmayın derim. İstisna durumlar hariç 5 yıl civarı giyen tanidiklarim var.

Amazon'un indirimleri de bayağı sağlam oluyor kaliteli markalarda. Ben bu botları bedava fiyatına almıştım geçen sene, şimdi 2000 TL'den aşağı değil.

Screenshot_1.jpg

Geri
Yukarı