Amazon'da Adres Ekleyince Şehir Gözükmeme Sorunu

o_ulcan

Kilopat
Arkadaşlar bir çok video izledim adres yazma ile ilgili eminim ki doğru yazdım fakat ne yaptıysam orada Bursa yazmasını sağlayamadım orada yazmayınca gelmiyor mu? Hatalı mı olmuş oluyor?

q3xaN6L.png

Daha önce rastlamadım böyle bir şeye ama sanmıyorum sorun olacağını. Amazon canlı destek ekibi ile görüşün isterseniz. Ships to Turkey dedikten sonra bir sıkıntı çıkmaması gerek. Zaten ürün ülkeye girince buradaki kargo firmaları teslim alıp dağıtıyor. Adresin de Türkçe ve anlaşılır olması lazım. İngilizce yazınca anlamıyorlar.

Anladım fakat adres yerine türkçe karakter yazınca error veriyor. Her neyse sorun olacağını bende pek sanmıyorum sadece emin olmak istedim. Peki bu kargo ücretini isteme muhabbeti nedir? Çünkü bu mikrofon yanında 2 tane daha eşya alıcam ve kargosuz 201 tl kargo olunca 260 tl oluyor. Geri veriyorlar mı kargo parasını?

Türkçe karakter kullanmadan Türkçe yazacaksınız. Istanbul, Bagcilar gibi. Amazon Canlı Destek ile görüşün, belki silerler. Pek yapmıyorlar artık kargo / vergi ücreti silmeyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı