Elektronik Amazon'da Cosori Airfryer modellerinde indirim

Hocam koku olayı falan bahsediliyor bir kaç yorumda gördüm. Bir de parçası Türkiye de bulunabiliyor mu?
Koku olarak fırınla arasında fark yok gibi. Arkasında hava çıkış açıklığı var oradan kokular ve sıcak hava tahliye oluyor. Şimdiye kadar hiç rahatsız olmadık. Yedek parça olarak Türkiyede bulunduğunu sanmıyorum. Biz alırken yurtdışı ürün olarak almıştık ve amazon bize herhangi bir sıkıntıda para iadesi gerçekleştirebileceklerini söylemişti. Amazon Türkiye olarak satıldığı için belki daha farklı işleyebilir.

Edit: Koku olayı olarak ilk çalıştırmada olan plastik kokusundan mı bahsettiniz acaba? O ise ilk çalıştırmada yarım saat boş çalıştırdıktan sonra havalandırdıktan sonra geçmişti.

Teşekkürler almak istediğim bir cihazdı ve aldım. Amazonda en çok yorum ve değerlendirme puanı alan airfryerlardan. Bir çok incelemesi var. Piyasada en uygun 5300-5100TL'ye bulunuyor. Bu fiyata alınabilir bir cihaz. Yurtdışında da tercih edilen bir marka.

Philips fiyatları aşırı pahalı. 4 aydır evde Cosori kullanıyoruz çok memnunuz. 5.5 L olması avantaj. Ama şansım olsaydı daha büyük almak isterdim.

Ekstra olarak aşağıdaki parçaları aldım. Makineyi daha verimli kullanabiliyorum.
Aldığınız aksesuarlar tam oturuyor mu?

Son düzenleme:
Teşekkürler almak istediğim bir cihazdı ve aldım. Amazonda en çok yorum ve değerlendirme puanı alan airfryerlardan. Bir çok incelemesi var. Piyasada en uygun 5300-5100TL'ye bulunuyor. Bu fiyata alınabilir bir cihaz. Yurtdışında da tercih edilen bir marka.

Aldığınız aksesuarlar tam oturuyor mu?

Attığım linkteki malzemeler çok kaliteli ve hepsi tam oturuyor hocam. 1 hafta gibi bir sürede geldi. Daha detaylı kullanabilmemizde bize çok yardımcı oldu. Patates kızartması tarifini de verdim kesinlikle deneyin derim.

Amazon'un stoğu tükendiği için fiyat yüksek görünüyor. Acele etmeyin tekrar stoklara girmesini bekleyin ya da 4.7 litre olanı da gayet yeterli. Ben aldım çok memnunum.

Tekrar stoklara gelmiş bende stok yok diye 4.7 sipariş etmiştim iptal ettim Allah'tan provizyonda olduğu için direkt iptal oldu 5.5 sipariş ettim. Annem sevinir umarim 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı