Elektronik Amazon'da Cosori Airfryer modellerinde indirim

5.5L olanı 4-5 aydır kullanıyorum. Amazon Hollanda'dan almıştım. Gayet güzel bir ürün fiyatı da güzel. Oradan almamış olsam muhtemelen bunu alırdım.

Tekrar stoklara gelmiş bende stok yok diye 4.7 sipariş etmiştim iptal ettim Allah'tan provizyonda olduğu için direkt iptal oldu 5.5 sipariş ettim. Annem sevinir umarim 🙂
Bizim cihaz az önce geldi, kitapçıkları ve uygulaması Türkçe ve koku 0 hemen test ısıtmasını vs. hazırladık yarın kullanmaya başlayacaklar.

Yasomi Y22 almıştım, geçen salı elime geçti, gayet memnunum, kızartma, köfte, kanat vb yaptım çok güzel pişirdi koku da yok.

Maalesef 6800 olarak güncellemişler.
Dün evdekilere alalım diye söyledim bu cihazlarla ilgili pek bilgimiz yok bu paralara değer mi emin olamadık. Şimdi 6800 olmuş.

şok markete onvo markası gelmiş 5lt 1600tl o nasıl bilen var mı?
Bunu ben de gördüm. Kullanan var mıdır? Nasıldır? Başka ne önerirsiniz?

Dün evdekilere alalım diye söyledim bu cihazlarla ilgili pek bilgimiz yok bu paralara değer mi emin olamadık. Şimdi 6800 olmuş.

Bunu ben de gördüm. Kullanan var mıdır? Nasıldır? Başka ne önerirsiniz?

Ben yasomi Y22 aldım, 3 gündür kullanıyorum gayet memnunum, çevremde birkaç kişi kullanıyor, onların tavsiyesiyle aldım.

Ben yasomi Y22 aldım, 3 gündür kullanıyorum gayet memnunum, çevremde birkaç kişi kullanıyor, onların tavsiyesiyle aldım.

Ben de bunu alabilirim Cosori indirimini kaçırdığım için, yorumlar güzel görünüyor. Bir tık daha ufak sadece.

@TheBay hacmi 2 kişi için yeterli mi sizin ilk deneyimlerinize göre?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı