Amazon'da FBA nasıl yapılır?

"Bize tamamen kendi kurduğu şirketlere yöneltip yeniden ve yeniden hizmet satma peşinde tam bir hayal kırıklığına uğradım gerçekten aldığınız parayı hak etmediğiniz düşünüyorum sadece bize hizmet vermek istiyorsunuz ama işi tam anlamıyla anlatmıyorsunuz"

Hocam tam olarak şöyle bir yorumu alıntılamak istedim, bu yorumun üzerine zaten o kursun alınması gerektiğini düşünmüyorum.

Aynen bende o yorumu okudum kararım sizle aynı alınmaz bu kurs.

Açıkçası bence mzn danışmanlığa yönelmem gerek ancak fiyatı dediğim gibi çok uçuk bir fiyat 6000 TL.

1000-2000 TL olsa düşünürüm ancak 6000 TL düşünülecek gibi bir fiyat değil maalesef.
Satış garantileri falan bulunuyormuş mzn danışmanlığın.

Aynen bende o yorumu okudum kararım sizle aynı alınmaz bu kurs.

Açıkçası bence mzn danışmanlığa yönelmem gerek ancak fiyatı dediğim gibi çok uçuk bir fiyat 6000 TL.

Hocam eğer verdikleri hizmet iyiyse o paraya değer. Sonuçta mağazanızın tutması durumunda kazanacağınız miktarlar az değil. Kısa sürede o parayı geri kazanma şansınız var. Ancak mzn danışmanlığın her şeyi öğretmesi gerek. Şirket kurma işlemlerinden mağazayı büyütmeye, mağazayı büyütmeden kargo şirketiyle anlaşmaya kadar.

Hocam eğer verdikleri hizmet iyiyse o paraya değer. Sonuçta mağazanızın tutması durumunda kazanacağınız miktarlar az değil. Kısa sürede o parayı geri kazanma şansınız var. Ancak mzn danışmanlığın her şeyi öğretmesi gerek. Şirket kurma işlemlerinden mağazayı büyütmeye, mağazayı büyütmeden kargo şirketiyle anlaşmaya kadar.

Evet aynen öyle onlarla tekrar iletişime geçtim Instagram üzerinden bakalım ne diyecekler bunları da soracağım.

Evet aynen öyle onlarla tekrar iletişime geçtim Instagram üzerinden bakalım ne diyecekler bunları da soracağım.

İyi şanslar hocam, eğer mağazanızı kurmaya karar verirseniz umarım kısa sürede satışlarınız başlar. Alacağınız hizmeti iyi değerlendirin.

Ne oldu hocam sonuç? Bende Amazon fba araştırıyorumda.
Selam hocam Ebay den ilerledim güzel satışlar yaptım ve de bunu insanlarla paylaşmak için Ebay eğitim videoları satıyorum.İlgili konuma ulaşabilirsiniz:Ücretli: Technopat'a özel eBay dropshipping eğitimi

Ne oldu hocam sonuç? Bende Amazon fba araştırıyorumda.

Bende araştırıyorum hocam şu anda Amazon fba yapmayı hala düşünüyorum siz ne yaptınız?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı