Amazon'da iade süreci

Paper.C

Hectopat
Daha fazla  
Ben dün 64 GB Samsung Micro SD kart söylemiştim 120 TL'ye ürün hala hazırlanıyor görülüyor. Adresi kontrol ettiğimde yanlış adrese gittiğini gördüm iade/iptal etmek için yazınca kargo kodu oluşturuldu iptal edemiyoruz denildi.

Ayrıca 120 TL'ye aldığım ürünün SanDisk olanını 100 TL'ye görünce ondan da sipariş verdim bu sefer olduğum adrese gelmesi için.

Benim aklımda paketi kabul etmemek var zaten adreste kimse olmuyor o saatte gelseler bile geri giderler sanırım bu durumda iade otomatik olarak oluyor mu?

Yoksa ek bir takım işlemler yapmam gerekli mi?

Ben dün 64 GB Samsung Micro SD kart söylemiştim 120 TL'ye ürün hala hazırlanıyor görülüyor. Adresi kontrol ettiğimde yanlış adrese gittiğini gördüm iade/iptal etmek için yazınca kargo kodu oluşturuldu iptal edemiyoruz denildi.

Ayrıca 120 TL'ye aldığım ürünün SanDisk olanını 100 TL'ye görünce ondan da sipariş verdim bu sefer olduğum adrese gelmesi için.

Benim aklımda paketi kabul etmemek var zaten adreste kimse olmuyor o saatte gelseler bile geri giderler sanırım bu durumda iade otomatik olarak oluyor mu?

Yoksa ek bir takım işlemler yapmam gerekli mi?
Ne dediğinizi cidden anlayamadım. Öncelikle Micro SD kart aldınız ve yanlış adresi mi seçtiniz? Ve iptal olmuyor mu? Amazon ve verilen kargo firmasına ulaşın.

Yoksa ek bir takım işlemler yapmam gerekli mu?

Kargo dağıtıma çıktığında kargocuyla iletişim kurup iade olacağını söylemeniz daha iyi olur bazen kargocular komşuya bırakabiliyor böyle bir durumda adrese gidip ürünü elle iade etmeniz gerekir ararsanız kargo firmasını daha iyi olur hem kafanız rahat olur.

Ulaştım ama kargo kodu oluşturuldu dedi paketi kabul etmeyeceğiz artık ne yapalım öyle yapınca geri gidip iade oluyormuş.
Hocam kargoya verilince hızlı bir şekilde o kargo firmasının müşteri hizmetlerine ulaşın, bir şekilde ulaşma şansınız var.

Yeni konular

Geri
Yukarı