Amazon'da ısıtıcılarda %30'a varan indirim

Dün bir modeli sipariş vermiştim. Bu sabah geldi, ürün kutusu yıpranmış görünüyordu. İçindeki ısıtıcı da kırık çıktı iade ettim. Gelip almalarını bekliyorum.

Ne kadar elektrik yakar bunlar.

1kw elektrik fiyatını 1tl olarak alırsak (şu an sanırım 0,91tl ama şirketten şirkete, tek zamanlı çift zamanlı 3 zamanlı tarifeye ve ilden ile değişiyor olmalı. En garantisi faturanızdaki değere bakmak) üzerinde 1000W yazan bir elektrikli ısıtıcı saatte 1tl yakar. Her gün 8 saat açık tutarsanız ayda 250tl civarı bir şey harcar, vergiler hariç.

Hocam ben çok bilgili birisi değilim ama tek odayı ısıtır bunlar ve baya baya çok elektrik harcarlar. Biz de kullanıyorduk eskiden oradan biliyorum.
Valla benim 7/24 kombi açık insanlar nasıl 1000tl ödüyor anlamıyorum ayda 250-300tl maximum geliyor. Eğer ev yalıtımı kötüyse veya kombi performanssızsa 1000W lık bir elektrikli ısıtıcı yakında tutulabilir.

Valla benim 7/24 kombi açık insanlar nasıl 1000tl ödüyor anlamıyorum ayda 250-300tl maximum geliyor. Eğer ev yalıtımı kötüyse veya kombi performanssızsa 1000W lık bir elektrikli ısıtıcı yakında tutulabilir.
Bilemiyorum hocam. Rahmetli babannem marka vermiyim popüler bir elektrikli ısıtıcı kullanıyordu kaç W hatırlamıyorum ama ayda 550-750 TL elektrik faturası geldiğini hatırlıyorum yanlışım yoksa.

Luxell 2831 modeline sipariş vermiştim bu konu paylaşıldığında. Bugün elime ulaştı yalnız garibime giden şey; su haznesi dolmuyordu bir türlü ve alttan su sızdığını sonradan farkettim. İçini açıp baktığımda boru yerinden çıkmış vaziyetteydi. İlk başta iade edecektim ama boruyu giriş tarafına iyice gererek sokup zipper ile sabitledim iki tarafına da. Şimdilik sıkıntı yok, bu modeli alacak olanlar mutlaka kontrol edilmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı