Amazon'da kedi ve köpek mamaları indirimde

183206

Megapat
Makaleler
1

Sokak hayvanlarını beslemek isterseniz diye paylaşayım dedim. :)
Kedi mamasından ümitliyim, çok fazla yorum almış. Puanı da güzel, fiyatı da.
İndirim sadece bu 2 ürüne özel değil. Farklı mamalar da var indirimde.

Dilerseniz böyle konserveler de alabilirsiniz, gramaj olarak neredeyse aynı fiyata geliyorlar.
Kediler ve köpekler konserveleri daha çok seviyorlar.
Ancak kuru mamayla daha fazla doyacaklarını düşünüyorum.
1 KG konserve 2-3 köpeğe yeter. 1 KG kuru mama ise çok daha fazlasına.
Eğer sokak hayvanları için alacaksanız, kuru mama öneriyorum.
Maksat aynı paraya daha fazlasının karnını doyurmak.

Son düzenleme:
Ucuz mamaları sokak hayvanlarına vermek için alıp hayvanlara iyilik yapacağım diye tüm sağlıklarıyla oynayabilirsiniz. 1KG mama 15 liraya tuhaf ucuz gibi geldi. Markayı'da hiç duymadım.

Ucuz mamaları sokak hayvanlarına vermek için alıp hayvanlara iyilik yapacağım diye tüm sağlıklarıyla oynayabilirsiniz. 1KG mama 15 liraya tuhaf ucuz gibi geldi. Markayı da hiç duymadım.
Açıkta satılan mamalar da 10-15 TL zaten. Kim 1 KG mamaya 50 TL para veriyor ki?
Kimin bütçesi yeter buna?
Normal fiyatlar. 10-15 kilogramlık paketler alırsanız, daha da ucuza geliyor gramaj olarak.

Sağlıklarıyla da oynanmaz, merak etme. Milletin çöpün kenarına koyduğu bayatlamış, küflenmiş yemekleri ve ekmekleri yiyor bu hayvanlar açlıktan ölmemek için.
Sanki sokaktaki hayvanlar biftek dışında başka bir şey yemiyorlar da, bu mamayı yedikleri için hastalanacaklar.

Kendinizin bir öğününe en azından 30₺ verirken hayvanınızın 30 öğününe 13 lirayı uygun görmeyin.
Eğer okumayı biliyorsan, ''Sokak hayvanlarını beslemek isterseniz diye paylaşayım dedim.'' şeklinde bir yazı yazıyor orda.
Ha eğer okuduğunu anlayamıyorsan da, kitap okumanı öneriyorum.

Eğer okumayı biliyorsan, ''Sokak hayvanlarını beslemek isterseniz diye paylaşayım dedim.'' şeklinde bir yazı yazıyor orda.
Ha eğer okuduğunu anlayamıyorsan da, kitap okumanı öneriyorum.
Konuyu görüp "benim kediye bundan alayım" diyeceklere ithafen yazdım, bu kadar agresif olmanın lüzumu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı