Amazon'da kedi ve köpek mamaları indirimde

Üç kiloluk bir paket benim oğluma 2 ay kadar gidiyor. Daha 6 aylık zaten. O yüzden ikinciyi almak istemedim. Şu an için bile cidden pahalı. Umut fakirin ekmeği belki 2 ay sonra fiyatı düşer :D
Ben fiyatı düştü diye 3 paket aldım. Şimdi aldığım fiyattan 35 lira aşağısına aldım :) Ama yeter bu kadar. Bir ayda bitirir bizimki bunun paketini biz az veriyoruz.

Ben fiyatı düştü diye 3 paket aldım. Şimdi aldığım fiyattan 35 lira aşağısına aldım :) Ama yeter bu kadar. Bir ayda bitirir bizimki bunun paketini biz az veriyoruz.
Son tüketim tarihinde sorun yok ise ve eğer paketi açmazsanız tabii ki sorun olmaz siz de mantıklı bir hamle yapmışsınız. Benim üç paket almam 600 TL yapıyor e o da beni biraz yoruyor.

Tüm çeşitlerinden birer paket aldım. 2 tane canavarım var inşallah yerler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210902_192430_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_20210902_192430_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 37
Kedim erkek ve kısır fakat dışarıda yaşıyor ve hareketli yetişkin bir kedi. Guupy kuzu ve mix olan markayı yiyor ve fiyatı 200TL.
250-300 TL arasında 15 KG'lık kedi maması bakıyorum. Guupy kötü diyrosanız biraz üzerine koyup şunu al dediğiniz var mı?
Bizimki daha çok etli seviyor.

Kedim erkek ve kısır fakat dışarıda yaşıyor ve hareketli yetişkin bir kedi. Guupy kuzu ve mix olan markayı yiyor ve fiyatı 200TL.
250-300 TL arasında 15 KG'lık kedi maması bakıyorum. Guupy kötü diyrosanız biraz üzerine koyup şunu al dediğiniz var mı?
Bizimki daha çok etli seviyor.
Mystic veya Matissa mama alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı