Amazon'da MSI OPTIX G27C7 1799 TL

Hocam hepsi 2 kdan başlıyor artık 1 mslerin bir de için içine MSI girince tabii ben aldım araştırma yapıp karar vereceğim. Arkadaşlar QHD diyorda bu fiyata o çok zor bence.
Hocam ben 1999TL'ye Monster Aryond 27" siparişi verdim de bu monitörü gördüm şimdi hangisini alsam daha iyi olur siz de araştırdıysanız fikrinizi alabilirim. Konu açmama izin vermediler bu konu var diye.

Prime üyesi olmak için Amazon Prime var Netflix'e benzeyen onamı üye olmalıyız.
Hayır direk prime üye ol de ilk ay ücretsiz zaten. Bir ürün alırken belki sorar. Amazon.com.tr: Amazon Prime
Hocam ben 1999TL'ye Monster Aryond 27" siparişi verdim de bu monitörü gördüm şimdi hangisini alsam daha iyi olur siz de araştırdıysanız fikrinizi alabilirim. Konu açmama izin vermediler bu konu var diye.
Pardon fiyat varmış şaysen arada 200 tl var biri MSI biri monster onda hz farkı var gerisi aynı gibi karar senin.

Hocam 1 ay kullansam deneme sürümü gibi sonra iptal etsem başka bir hesaptan gene aynı yöntemi uygulasam bir sorun olur mu ayda yılda bir alışveriş yapıyorum bu arada.
Sorun olmaz ama amazon çakarsa farklı hesap tek kişi bir daha alamazsın amazondan.
HDR10 ve pivot özelliği de var Monster'da ama Monster yani hocam güvenemiyorum artık bu markaya.
Bende çok güvenmiyorum açıkçası. Amazon birde güvenilir yani beğenmez isen iade edebilirsin.
Bu ürün 3 saat 20 dk civarı sonra indirime girecek 1.5 k olursa buda iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı