Diğer Amazon'da Paşabahçe Linka Çay Bardağı, 6'lı 145 cc 59,90 TL

Amazon'da kargo ücreti yok galiba.

İlk siparişinse ya da Prime üyesiysen kargo ücreti olmuyor. Prime dediğiniz şey de aylık 39 TL gibi fiyat ve sadece kargoyla sınırlı kalmıyor. Birçok açıdan avantaj sağlamakta.

İlk siparişinse ya da Prime üyesiysen kargo ücreti olmuyor. Prime dediğiniz şey de aylık 39 TL gibi fiyat ve sadece kargoyla sınırlı kalmıyor. Birçok açıdan avantaj sağlamakta.

Ben genel olarak konuşuyorum zaten iki taraftada Elite üyeliği veya Prime üyeliği olmayanlar için. Süper modumuz bana demişya araştırma yap orada kargo ücreti var diye ona cevap verdim işte. :)

Amazon'da kargo ücreti yok galiba he? 150 TL ver üzerine kargo bedavadır. Standart 150 TL altı ürünlerde 24.90 TL kargo ücreti vardır.

Bende Trendyol'dan aldığım satıcısı Trendyol olmayan kaç tane kıyafeti iade etmişimdir hiçbir sorun yaşamadım. Ben burada zaten Trendyol ile Amazon'u yarıştırmıyorum. Benim burada anlatmak istediğim fiyatı halihazırda çoğu yerde aynı olan bir ürünü büyük indirim varmış gibi göstermeleri. Altına gelen yorumunda "resmen bedava yaaağ" gibi bir yorum olması. Olay bu.

7TL iken Prime alan birçok kişi var ürün ücretsiz geliyor. Bu kadar agresif tavır göstermenize gerek yoktu. 1TL fark için de diğer insanların yanıtlarına disslike atmanıza gerek yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı