Elektronik Amazon'da Samsung 980 PRO 1TB M.2 SSD Kargo Dahil 2000 TL!

İbrain

Decapat
Yer
Ankara/Gölbaşı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: ASUS TUF Gaming Nvidia GeForce GTX 1650 4GB GDDR6
CPU: AMD Ryzen 5 5600 + Stok Soğutucu
Anakart: MSI A320M PRO-VH
RAM: Kingston Fury Beast 16 GB DDR4 2666 MHz
SSD: SAMSUNG 970 EVO Plus 1TB NVMe M.2
Kasa: GameBooster GB-M201B ARGB
PSU: NZXT C750 750W 80+ Bronze Yarı Modüler
Monitör: Samsung Odyseey G3 27'' 165 Hz FHD
Klavye: MSI Vigor GK 30
Mouse: Razer Deathadder V2 X HyperSpeed
Kulaklık: JBL Tune 500BT
Webcam: Logitech C310 HD
Meslek
Öğrenci
Bence tek kelimeyle mükemmel bir indirim. Satıcı ve gönderici Amazon Germany, vergi, kargo ve paketleme ücretleri ile birlikte 1998 TL gibi bir fiyata denk geliyor. PCIe 4.0 SSD arayanlar için iyi bir fırsat diye düşünüyorum. Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

Bence tek kelimeyle mükemmel bir indirim. Satıcı ve gönderici Amazon Germany, vergi, kargo ve paketleme ücretleri ile birlikte 1998 TL gibi bir fiyata denk geliyor. PCIe 4.0 SSD arayanlar için iyi bir fırsat diye düşünüyorum. Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

Kullanıyorum gayet iyi bir SSD. Amazon Germany uzun kargo süresi gösterse de neredeyse TR Kargo ile aynı günde ulaştırıyor.

Ancak bunlar varken tercih edilesi değil maalesef:
1.png
2.png

Kargo+ İthalat ücreti dahil.
Linkleri ekleyeyim: 1TB olanı - 2TB olanı.

2 ay boyunca indirime girsin diye bekleyip teknobiyotikten 2300'e 980 Pro aldıktan sonra indirime girmesi üzdü iki modelin de :/

2 ay boyunca indirime girsin diye bekleyip teknobiyotikten 2300'e 980 Pro aldıktan sonra indirime girmesi üzdü iki modelin de :/
Hayırlısı olsun hocam. İnşallah verdiğiniz paraya değer uzun vadede.

Nesi mükemmel? 3K'ya 2TB var. 2K'ya 1TB alınmaz. Ya fazla para verip 2TB alın ya da daha uygun fiyatlı bir model alın. Bu boyuta bu fiyat fazla.

Nesi mükemmel? 3K'ya 2TB var. 2K'ya 1TB alınmaz. Ya fazla para verip 2TB alın ya da daha uygun fiyatlı bir model alın. Bu boyuta bu fiyat fazla.
Hocam ben boyut veya F/P olarak mükemmel demedim. Ürünün kendi fiyat geçmişine baktığımızda, bu devirde bu ürünü bu fiyata almanın mükemmel olduğunu düşündüm. Muadilleri veya rakiplerine göre iyi midir ona kullanıcı karar versin. Düşüncenizi paylaştığınız için teşekkürler.

Arkadaşlar 1800 TL ye TR garantili KC3000 aldım 6 taksitle 1 TB. iade edip bunu almak daha mı mantıklı? (2TB ihtiyacım olmadığı için 3300 TL de fazla olduğundan ondan almadım)

Geri
Yukarı