Amazon'da Samsung SSD indirime girer mi?

Parti Şapkası

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir süredir linkteki ürünü takip ediyorum. Sadece Amazon'a güvendiğim için buradan almak istiyorum. İndirim beklerken arada fiyatının ufak ufak arttığını gördüm. Daha fazla artmadan önce alayım diye düşünüp yakın zamanda satın alırsam ve sonra indirime girerse kötü olurdu. O yüzden yılbaşına doğru bir indirim tahmininiz var mı? Sizce indirime girer mi?

Samsung 870 EVO SATA III

D&R da spette ek indirimle 1119 TL'ye geliyor. Bundan daha aşağıda bir fiyata inebileceğini düşünmüyorum.

Ocak ayindan sonra asgari ucret zammiyla birlikte her seyin ayni oranda zamlanacagini dusunuyorum. Bence bu urun icin sadece amazonu beklemene gerek yok en ucuz nereyse orayi al. Aksi bir durum yasarsan tuketici hakem heyeti var.

Diğer arkadaşlara ek olarak benim bazı endişelerim var. Mesela verdiğiniz linke her tıklandığında karşı taraf talebin arttığını düşünüp fiyatı daha da yükseltir mi acaba? 🙂

Diğer arkadaşlara ek olarak benim bazı endişelerim var. Mesela verdiğiniz linke her tıklandığında karşı taraf talebin arttığını düşünüp fiyatı daha da yükseltir mi acaba? 🙂

Bence o kadar da olmaz. Yani olmaması lazım...

Güncelleme:

Şu an kullandığım HDD markası WD ve uzun yıllar boyunca memnun kaldığım bir HDD oldu. SSD konusunda da onu tercih edebilir miyim? Gösterdiğim Samsung SSD ile bu linktekinin arasında bariz bir fiyat farkı var ve daha tercih edilebilir gibi görünüyor.
WD Blue SA510 SATA SSD 500 GB
Aynı zamanda bunun da Samsung Data Migration benzeri bir programı varmış. O da çok işime yarardı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı