Amazon'da SanDisk Ultra Shift USB 3.0 32 GB 37,66 TL

Ekstra farklı şeyleri depolamak için ya da lazım olur diye dursun diyorsanız ve bir 32 GB USB arıyorsanız fiyat uygun. İlgili linkten ürünü değerlendirebilirsiniz.

Hocam USB belleklerden 2 tane almış bulunmaktayım, biri bana biri de yakınıma. Şu an belleklerden birine test yaptım paylaşıyorum:

Ekran görüntüsü 2021-08-10 165931.png

Bu da diğeri:

Ekran görüntüsü 2021-08-10 171551.png

Alacak arkadaşlar olur ise sonuç bu, beni tatmin etti açıkçası en azından Kingston 32 GB gibi okuma 100mb/s ama yazma 15mb/s değil. Bu yüzden aldığıma memnunum. Kendim okul için almıştım, inşAllah beni uzun süre idare edecektir.

Not: Şunu fark ettim bellek çok fazla ısınıyor. Test bittiğinde elimi değdirdim ve alev topu gibiydi. Yani belki ısınma kaynaklı hızı düşüyordur. Bunu da eklemek istedim.

Son düzenleme:
Kargo dahil değil tabi 10 lira ekliyorlar. Ben yanına termal macunda aldım 98'e geldi.
Anladım, o zaman normal bir fiyatmış. İkimize de hayırlı olsun hocam 😇. Benim sadece USB belleğe ihtiyacım vardı, Kingston konusunda olumsuz yorumları görünce tercihimi SanDisk'ten yana kullandım.

Amazon’da şu an bunun fiyatı iyi gibi duruyor. En azından Prime üyeleri kargo ücreti olmadan alırsa uyguna geliyor diğer sitelerde de benzer fiyat olmasına rağmen 10 lira kargo ücreti işi bozuyor.
İtopya 20 liraya satıyor bazen kargo dahil 30.

Geri
Yukarı