Amazon'da satılan Columbia bot orijinal mi?

Siyah rengini tercih ettim.

Merhaba hocam bende aynı ürünü almayı düşünüyorum ürünün su geçirmezlik ve soğuğa karşı yalıtımı nasıldır görüşlerinizi bekliyorum Erzincan gibi soğuk bir yerde oturuyorum. Bir de kuş tüyü ya da kaz tüyü mont almayı düşünüyorum şu anda kullanmış olduğunuz önerdiginiz ürünleri yazabilirsiniz Amazon'da satılan.

Merhaba hocam bende aynı ürünü almayı düşünüyorum ürünün su geçirmezlik ve soğuğa karşı yalıtımı nasıldır görüşlerinizi bekliyorum Erzincan gibi soğuk bir yerde oturuyorum. Bir de kuş tüyü ya da kaz tüyü mont almayı düşünüyorum şu anda kullanmış olduğunuz önerdiginiz ürünleri yazabilirsiniz Amazon'da satılan.

Su gecirmezlik durumunu kendim denemedim ama YouTube'da bir deneme videosu izlemistim. Hakkini veriyor gibi gozukuyordu. Soguk konusunda İstanbul'da havalar cok soguk degil ama botun ici hep sıcak tutucakmis gibi bir his veriyor. Cunku icinde yalitim malzemeleri ve yumusak bir dokusu var. Hem konforlu hem de sıcak tutuyor. Ne kadar sıcak tutuyor derseniz sanki kalin bir yorgana sarilmisim da 1 2 saat icinde kalmisim gibi bir hissiyati var ama Erzurum'da isler degisebilir. Mont konusunda bir şey diyemicem ben yine İstanbul'u baz alarak Amazon'dan colombia omni-heat bir mont tercih ettim. Kaliteli urunler ama uzun vadede ne olur bilemiyorum.

Geri
Yukarı