Amazon'da satılan Columbia bot orijinal mi?

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Columbia bot almak istiyorum, modelimi seçtim denedim mağazalarında, tabii ki fiyati yüksek beğendiğim modeli internette araştırdığımda Amazon fiyati gerçekten alınabilir fiyatta ama kararsız kaldım acaba sahte olabilir mi, sizlerden sipariş veren oldu mu memnun musunuz, sizin de kontrol etmenizi istiyorum ona göre sipariş vereceğim.

Columbia link'i.

Amazon link'i.

Satıcısı Amazon Germany olarak gözüküyor, sahte olma ihtimalinin olmadığını düşünüyorum 3.569, 44 TL gibi bir fiyat çıkıyor gayet iyi.

2 hafta kadar önce aynı modeli amazon germany'den satın aldım 2 gün önce elime ulaştı deneme fırsatım olmadı. herhangi bir sorun varsa botları kontrol edip yanıtlayabilirim.

Sahte değiller yurt dışından geldiği için ucuz Amazon'da sorun olmuyor aynı şekilde reeboktan GTX ayakkabı aldım Türkiye fiyatı kendi sitesinde 3300 TL olan ayakkabıyı 1800 gibi bir şeye aldim çok saçma ama gerçek.

2 hafta kadar önce aynı modeli amazon germany'den satın aldım 2 gün önce elime ulaştı deneme fırsatım olmadı. herhangi bir sorun varsa botları kontrol edip yanıtlayabilirim.
selamlar, kaç numara tercih ettiniz ve oldu mu kalıplar geniş mi dar mı? 41'numara giyiyorum o yok 40.5 mu alsam 41.5mu kararsız kaldım.

Selam, kaç numara tercih ettiniz ve oldu mu kalıplar geniş mi dar mı? 41'numara giyiyorum o yok 40.5 mu alsam 41.5mu kararsız kaldım.

Kalıplarda bir fark yok normalde de 43 numara giyiyordum botu da 43 numara sipariş ettim ama sipariş etmeden önce yine beden tablosundan ölçülere baktım. Birim olarak CM cinsinden karşılığı neyse onu sipariş ettim yine 43 numara çıktı. En iyi sonuç için satış sayfasındaki beden tablosundan CM olarak kendi ölçünüzü alın ona göre sipariş verin. 41 giyiyorsanız 41.5 tavsiye etmem 41 ya da 40.5'u tercih edebilirsiniz.

Kalıplarda bir fark yok normalde de 43 numara giyiyordum botu da 43 numara sipariş ettim ama sipariş etmeden önce yine beden tablosundan ölçülere baktım. Birim olarak CM cinsinden karşılığı neyse onu sipariş ettim yine 43 numara çıktı. En iyi sonuç için satış sayfasındaki beden tablosundan CM olarak kendi ölçünüzü alın ona göre sipariş verin. 41 giyiyorsanız 41.5 tavsiye etmem 41 ya da 40.5'u tercih edebilirsiniz.
Siyah mı tercih etmiştiniz, köri renkte olanı mı bu arada?

Geri
Yukarı