Amazon'da satılan Xbox Controller 9. nesil mi?

Tam bu ürüne bakıyordum bende. :) Sadece garanti olayını anlamadım. Microsoft garantili ama hepsi 2yıl garantili olmuyor galiba. Yorumlarda 8 ay garantili çıkan da olmuş.
Microsoft 2 yıl diye satsa da kollara 3 ay garanti veriyor. Xbox yanında çıktıysa 2 yıl veriyor gibi saçma ve leş bir durumu var. Garantiye çok aldanmayın TR'de o yüzden.

Güncel. Üzdü :( Neredeyse aynı fiyata geliyor, bir an heveslenmiştim.
1.png

Arkadaşlar Xbox 9. nesil Controller almak istiyorum. Fiyatı 2.200 - 3000₺ arasında. Lâkin Amazon'da hem Controller hem de Xbox'ın kendi adaptörüyle birlikte 2.300₺'ye satılmakta. Açıkçası güvenemedim ve gamepadin 9. nesil olduğunu anlayamadım, herhangi bir şekilde 9. nesil olduğu yazmıyor. Ürün kendi başına 2.500₺ civarındayken, yanındaki adaptörle beraber (adaptör 1000₺ civarında) 2.300₺ olması açıkçası tedirgin ediyor. Amazon.com.tr

Reis hiç merak etme aynısından aldım bende tedirgin olmuştum ucuz diye fakat bayağı sapa sağlam geldi hiçbir sıkıntısı yoktu zaten gönderen Amazon Germany yani ama ben hiç alışamadım Xbox controllerına çocuklugumdan berri PS kullanmış biri olarak vazgeçtim ve iade ettim anında paramı gönderdiler 2-3 günde iade işlemi tamamlandı bende DualSense 5 aldım bakalım inşallah güzel gelir.

Son olarak: wireless alıcı performansı nasıl, değer mi?
Eki Görüntüle 1966424
Hem alıcı hem de bluetooth adaptör almıştım, bluetootha gerek bile kalmıyor alıcısı gayet iyi. Gecikme, kopma vs. hiçbir sorunu yok. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Reis hiç merak etme aynısından aldım bende tedirgin olmuştum ucuz diye fakat bayağı sapa sağlam geldi hiçbir sıkıntısı yoktu zaten gönderen Amazon Germany yani ama ben hiç alışamadım Xbox controllerına çocuklugumdan berri PS kullanmış biri olarak vazgeçtim ve iade ettim anında paramı gönderdiler 2-3 günde iade işlemi tamamlandı bende DualSense 5 aldım bakalım inşallah güzel gelir.
Hayırlı olsun dostum, ben de satın aldım hiçbir sorun yok. Kullanıyorum hâlâ.

Yeni konular

Geri
Yukarı