Amazon'da satılan Xbox Controller 9. nesil mi?

NeinVers

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox 9. Nesil Controller almak istiyorum. Fiyatı 2.200 - 3000₺ arasında. Lâkin Amazon'da hem Controller hem de Xbox'ın kendi adaptörüyle birlikte 2.300₺'ye satılmakta. Açıkçası güvenemedim ve gamepadin 9. Nesil olduğunu anlayamadım, herhangi bir şekilde 9. nesil olduğu yazmıyor. Ürün kendi başına 2.500₺ civarındayken, yanındaki adaptörle beraber (Adaptör 1000₺ civarında) 2.300₺ olması açıkçası tedirgin ediyor. Amazon.com.tr

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-20 025041.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-20 025041.png
    364,7 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Xbox 9. Nesil Controller almak istiyorum. Fiyatı 2.200 - 3000₺ arasında. Lâkin Amazon'da hem Controller hem de Xbox'ın kendi adaptörüyle birlikte 2.300₺'ye satılmakta. Açıkçası güvenemedim ve gamepadin 9. Nesil olduğunu anlayamadım, herhangi bir şekilde 9. nesil olduğu yazmıyor. Ürün kendi başına 2.500₺ civarındayken, yanındaki adaptörle beraber (Adaptör 1000₺ civarında) 2.300₺ olması açıkçası tedirgin ediyor. Amazon.com.tr
İlgili ürün 9. Nesil. 8. Nesilde XBOX tuşunun altında geçiş olan bir yer var. Dümdüz değil. Dümdüz olanlar 9. Nesildir.

9992521777202.jpg

Harleen, canysf ikinize de çok teşekkür ederim. Peki Amazon Germany güvenilir midir, almalı mıyım? Türkiye satıcılarına göre çok iyi bi' fiyatı var adaptörle birlikte.

Harleen, canysf ikinize de çok teşekkür ederim. Peki Amazon Germany güvenilir midir, almalı mıyım? Türkiye satıcılarına göre çok iyi bi' fiyatı var adaptörle birlikte.
Sadece ek bir kargo ucreti daha var, ödeme sayfasında eklenecek. Satıcısı tabii ki de güvenilir, varış süresi yurt dışından gelen bir ürün için hızlı. Sizin sadece siparişi vermeniz yeterli. Gümrük işlemlerini Amazon hallediyor.

İthalat ücreti depozitosu tahmini olduğundan eğer arta kalan para olursa Amazon o miktarı size iade ediyor. Eğer gümrük ücreti daha fazla tutarsa Amazon sizden para tahsil etmiyor, kendi karşılıyor.

Düşünmeden alın dostum. Sadece 2 hafta gibi bir gelme süresi var bildiğim kadarıyla. Biraz beklemeniz gerekmekte ama düşünmeden alın.

Tam bu ürüne bakıyordum bende. :) Sadece garanti olayını anlamadım. Microsoft garantili ama hepsi 2yıl garantili olmuyor galiba. Yorumlarda 8 ay garantili çıkan da olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı