Çözüldü Amazon’da satın alınan bir ürün indirime girince aradaki fark iade edilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, bir yerde okudum da bilgili arkadaşlar varsa konusunu açayım dedim. Kafama takıldı, şimdi 10 tane kitap alacağım. 336 TL tutuyor ancak iki gün sonra da Amazon özel indirim günü var. Diyelim ki aldığım 10 kitap indirime girdi, arada 20 TL gibi bir fark oluştu. Amazon aradaki 20 TL farkı iade ediyor mu hediye çeki olarak? Bazı yerlerde iade ettiğini okumuştum da şartları nedir? Cevaplarınızı bekliyorum. Böyle bir şey var mı?

Demek istediğimi kısa bir şekilde özetleyeyim, şimdi indirimsiz olarak 336 TL'ye 10 ürün alıyorum ve o satın aldığım 10 ürün indirime giriyor. İndirim miktarını hesabıma hediye kartı olarak tanımlıyorlar mı? Cevabını merak ettiğim soru budur.

Çözüm
1665465302655.png

Arkadaşlar Amazon destek ekibinden aldığım mesaj bu, aradaki fark iade edilmiyor. Ürünleri iade ederek yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz dendi. Arada 27 TL gibi bir fark oluştu, fark fazla olmadığı için uğraşmayacağım da Amazon aradaki para farkını iade etmiyor. Müşteri hizmetleri de aradaki para farkını iade etmediklerini belirtti. İptal edip yeni sipariş oluşturun, dedi.
1665465302655.png

Arkadaşlar Amazon destek ekibinden aldığım mesaj bu, aradaki fark iade edilmiyor. Ürünleri iade ederek yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz dendi. Arada 27 TL gibi bir fark oluştu, fark fazla olmadığı için uğraşmayacağım da Amazon aradaki para farkını iade etmiyor. Müşteri hizmetleri de aradaki para farkını iade etmediklerini belirtti. İptal edip yeni sipariş oluşturun, dedi.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı