Çözüldü Ürün indirime girerse Amazon iade yapıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TriqetraZ

Kilopat
Daha fazla  
Uzun zamandır almayı düşündüğüm ürün Amazon'da gülümseten kapsamında yüzde 5 indirimde ama Black Friday'de daha da fazla inebileceğini düşünüyorum. Amazon'un böyle bir politikasın~ anınsıyorum ama baktığımda göremedim. Ürün daha yüksek indirime girerse iade alabilir miyim?

Çözüm
Zamanında benzer sorunu yaşadım ve aradaki farkı iade etmemişlerdi. Ürünü iade edip yeniden satın almam gerektiğini söylediler de ben uğraşmadım. İade ettiği zamanlar da oluyor da bunu her zaman yapmıyorlar.
Zamanında benzer sorunu yaşadım ve aradaki farkı iade etmemişlerdi. Ürünü iade edip yeniden satın almam gerektiğini söylediler de ben uğraşmadım. İade ettiği zamanlar da oluyor da bunu her zaman yapmıyorlar.

Çözüm
Kampanya'ya girdiğinizde en üstte böyle bir yazı var.

Screenshot_16.png

@SolveTax, o hâlde tamamdır. İadesini yaparlar. Üstte de belirtmişler: 13-30 Kasım arasında aldığın "fırsat" ürünlerinin fiyatı indirime girerse hediye çeki olarak tanımlarlar ve sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz ama aldığınız ürün fırsat ürünü olmalı. Her üründe yapmazlar bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı