Amazon'da Seçili spor giyim ürünlerinde 100 TL'ye varan anında indirim

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Spor giyim ürünleri arayan okurlarımız için güzel bir kampanya olduğunu düşünüyorum. Kampanyayı 2 ve 20 Haziran arası değerlendirebilirsiniz.

Kampanyaya buradan erişebilirsiniz.

Tamam profesyonel değiliz ama 119 TL'ye çorap mı var bana mı öyle geliyor.

Adidas'ın Superstar, Gazelle gibi modelleri 800-1000 TL olunca pek şaşırtmıyor bu fiyatlar. 5 sene önce olsa sümüğünü atmayacağın en ucuz kalite yürüyüş ayakkabılarında bile 400-500 TL etiket var. Ben yine de Nike'ın 3'lü spor çorapları alırdım yıllarca kullansan da sağlam kalıyorlar.

Adidas'ın Superstar, Gazelle gibi modelleri 800-1000 TL olunca pek şaşırtmıyor bu fiyatlar. 5 sene önce olsa sümüğünü atmayacağın en ucuz kalite yürüyüş ayakkabılarında bile 400-500 TL etiket var. Ben yine de Nike'ın 3'lü spor çorapları alırdım yıllarca kullansan da sağlam kalıyorlar.

Kesinlikle. Bunları görünce cidden kapitalizmin ne kadar iğrenç bir şey olduğunu çok daha iyi anlamaktayım.

120 TL çorap. Ciddiyim acayip bir devirde yaşıyoruz.
Üst seviye markaların ürünleri zaten hep pahalıydı. Bu sadece giyim konusunda böyle değil. Otomobil konusunda ve birçok konuda böyle. Mesela Rolls-Royce markasının son çıkan modelleri 10.000.000₺ gibi fiyatlara satılıyor. Mesela Mercedes S-Serisi'nde opsiyonel olarak sunulan masa 60.000₺. Herhalde ilk defa 120₺'ye satılan bir çorap görüyorsun ve şaşıyorsun. Aşağıya daha çok şaşırabileceğin bir şey ekledim.
Aynen kesinlikle kapitalizmin suçu bu fiyatlandırma.
Üst seviye bir markanın ürünleri zaten hep pahalıydı. 5 TL'lik çorap var 1.000 TL'lik çorap var.
100.000 TL'lik ev de var 5.000.000 TL'lik ev de var. 150.000 TL'lik araba da var 2.000.000 TL'lik araba da var. Kapitalizmin suçu ise alma ve tepki göster. Kapitalizmin ürünü olan her şey alınıyor ama söze gelince kapitalizmin suçu bu fiyatlandırma deniliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5722).png
    Ekran Görüntüsü (5722).png
    434,1 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı