Amazon'da sipariş gözükmüyor

54345ee

Picopat
Daha fazla  
Amazon'dan sipariş verdik fakat bir süre sonra epostaya bildirim geldi ve hesabınıza erişildiğini tespit ettik falan. Ben başka cihazdan oturum açtım halbuki ama şu anda girince siparişi göremiyoruz. Siparişin parası da kartta çekilmemiş gözüküyor. Nasıl düzelir?

Amazon'dan sipariş verdik fakat bir süre sonra epostaya bildirim geldi ve hesabınıza erişildiğini tespit ettik falan. Ben başka cihazdan oturum açtım halbuki ama şu anda girince siparişi göremiyoruz. Siparişin parası da kartta çekilmemiş gözüküyor. Nasıl düzelir?

Parayı çektilerse düzelir hocam. Sabah düzelmezse müşteri hizmetleri ile görüşün.

Tekrar sipariş oluşturun bakineyinizin yettiğinden ve kart bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun

Sipariş onaylanana kadar çekilmiyor olabilir mi bilemedim bende öyle bir şey olmuştu. Ama kredi kartında.

Yanlış okumuşum kusura bakmayın. Sanal kart ya da troy kart ise çekmeyebilir. Visa'ya da Master kart varsa onu kullanın.
Garanti kredi kartı ama ilkte siparişte varış zamanı pazartesi yazıyordu fakat karttan para çekilmemiş gözüküyordu şimdi sipariş kısmında sipariş hiç gözükmüyor parayıda çekmemiş.

Garanti kredi kartı ama ilkte siparişte varış zamanı pazartesi yazıyordu fakat karttan para çekilmemiş gözüküyordu şimdi sipariş kısmında sipariş hiç gözükmüyor parayı da çekmemiş.

Hocam kartın üzerinde logo falan olması lazım. Eğer kartınız troysa Amazon da kullanamazsınız.

Geri
Yukarı