Giyim Amazon'da uygun fiyata Columbia ayakkabılar

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 5B
Ridge Plus 2 ile Woodburn 2 modellerinden hangisi daha iyi? Kullanan arkadaşlar bilgi verebilirse müteşekkir olurum.

Woodburn 2'yi yıllarca babam kullandı sonra bana kaldı sonra ben yıllarca kullandım ve hala kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım dağda, taşta hunharca kullandım. Memnunun kalacağınızı kesinlikle düşünüyorum.

Başka kullanan arkadaşlar varsa bence onlarda bana katılıyordur...
Bunun uzun boyunlu başka bir modeli var mı hocam? Yani bir yandan da bot gibi kullanmak isterim açıkçası.

Son düzenleme:
Ridge Plus 2 ile Woodburn 2 modellerinden hangisi daha iyi? Kullanan arkadaşlar bilgi verebilirse müteşekkir olurum.

Bunun uzun boyunlu başka bir modeli var mı hocam? Yani bir yandan da bot gibi kullanmak isterim açıkçası.
Woodburn 2 Chukka olarak aratır iseniz uzun boylu versiyonunu bulabilirsiniz hocam.

Woodburn 2 Chukka olarak aratır iseniz uzun boylu versiyonunu bulabilirsiniz hocam.
Bunda uygun numarasını bulamadım. 5000 lira filan gözküyor ona da değmez gibi. Bunu alıp bir de ayrıca bot almak daha mantıklı geldi.

Onun haricinde numarasını nasıl anlayabilirim fikriniz var mı? Nike 44, Converse 43 giyiyorum; Columbia'nın kalıplarını bilmiyorum tabi. Sizin deneyiminiz nedir kalıp konusunda?

@CBum @alperi sizin de numara seçimi hakkında fikrinizi almak isterim.

Bunu almaya karar verdim sanırım daha iyi gözüktü gözüme.
Çok güzel hocam rengi, siyah daha ucuz olduğu için siyah aldım ben.

@HABAR hocam öncelikle doğum gününüz kutlu olsun, ne yaptınız ayakkabıyı aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz? Ben her iki ayakkabıyı da çok beğendim aldığım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı