Elektronik Amazon'da Xbox 9.Nesil Controller Nays ile 1667 TL!

Bu müthiş indirimi kaçırmayın arkadaşlar. Almayı düşünen varsa değerlendirmesini tavsiye ederim. Ben uzun zamandır almak istiyorum ama renk pembe olunca kararsız kaldım. Diğer birçok renk de indirimde ama pembe ile arasında 600-700 lira fark var.
Pembe renk Controller ödeme kısmında 1867 TL'ye düşüyor. Ödemeyi Nays üzerinden yaptığımızda ise e-ticaret geri ödeme kampanyasından 200 TL iade alıyoruz. Controller 1667 TL'ye gelmiş oluyor.
Xbox Wireless Controller – Deep pink Amazon.com.tr

En son 1200 lira civarına 8BitDo Ultimate vardı. Bence aradaki fiyat farkına bakarsak Ultimate çok daha iyi tercih, ancak alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

Sana mantıklı geliyorsa yapabilirsin. Xbox daha ergonomik bir gamepad. Benim de 9. Nesil Xbox Gamepad'im var drift sorunu oldu garantiye gönderiyorum. Değişim yapılır sanırsam.

Ama DualSense çok da ucuz bir model değil şu an da 2400TL olmuş. Şahsen MEMNUNSAM DualSense kullanmaya devam ederdim.

DualSense Steam dışı oyunların hepsinde ekstra program kullanmadan çalışmıyor. Sürekli bununla uğraşmaktan bıktım açıkçası. Ayrıca 1 sene içinde iki kez garantiye gönderdim drift sorunu yüzünden. Xbox tarafında da drift sorunu yaygın olarak çıkıyorsa DualSense'de kalmak daha iyi olacak gibi. Bir de oyunların çoğunda PlayStation ikonları yerine hep Xbox ikonları çıkıyor. O da baydı beni.

DualSense Steam dışı oyunların hepsinde ekstra program kullanmadan çalışmıyor. Sürekli bununla uğraşmaktan bıktım açıkçası. Ayrıca 1 sene içinde iki kez garantiye gönderdim drift sorunu yüzünden. Xbox tarafında da drift sorunu yaygın olarak çıkıyorsa DualSense'de kalmak daha iyi olacak gibi. Bir de oyunların çoğunda PlayStation ikonları yerine hep Xbox ikonları çıkıyor. O da baydı beni.
Hocam söylediğiniz şeylere göre Xbox a geçmeniz daha iyi olacak ama tabi yine siz daha iyi bilirsiniz.

En son 1200 lira civarına 8BitDo Ultimate vardı. Bence aradaki fiyat farkına bakarsak Ultimate çok daha iyi tercih, ancak alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
Bahsettiğiniz normal Ultimate değil C 2.4 Ghz versiyonu. Fiyatına göre iyi olabilir ancak normal Ultimate BT modeline göre çok daha alt seviye bir ürün. Kafadan drift sorunu önleyen hall effect sensörler yok bu modelde.

Bahsettiğiniz normal Ultimate değil C 2.4 GHz versiyonu. Fiyatına göre iyi olabilir ancak normal Ultimate BT modeline göre çok daha alt seviye bir ürün.

Orası öyle ama ben Xbox ile arasındaki farkı düşününce 8BitDo'nun daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Yaklaşık 1 ay önce yeşil modelini almıştım nays kampanyasız 1650'ye. Gayet memnunum. Geçen God Of War bitirdim. Titreşim hissiyatı vs. tatmin edici. Bu fiyata kaçmaz.

10 numara kontrolcü, almayı düşünen arkadaşlar bu fiyata kaçırmasın. Yanına da aşağıdaki pil + şarj cihazını alıp mis gibi uzun yıllar kullanın.

2500₺ bu ürünü satın aldım, Nays 200₺ verdi içerisinden çıkan Xbox Game Pass Ultimate kodun süresi dolduğu için Amazon 210₺ iade yaptı. Toplamda 2.000₺ gibi bir tutara satın almış oldum.

Xbox Wireless Controller m für PC + Wireless adapter Amazon.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı