Amazon'da yakın zamanda aldığım ürünün fiyatı değişti ne yapmam gerek?

14 günü geçmediyse ve imkan varsa indirimli fiyattan bir daha alıp mevcut anakartı iade etmek en mantıklısı. Bios update yapmıs olmanızda bi sakınca yok. Ambalajı eğer yeniden satılabilecek şekilde parçalamadan açılmışsa iade alırlar.

14 günü geçmediyse ve imkan varsa indirimli fiyattan bir daha alıp mevcut anakartı iade etmek en mantıklısı. Bios update yapmıs olmanızda bi sakınca yok. Ambalajı eğer yeniden satılabilecek şekilde parçalamadan açılmışsa iade alırlar.
Hocam ürün bu şekilde sizce sorun çıkartırlar mi?

Dosya Ekleri

• 20220401_131121.jpg
    20220401_131121.jpg
    159,3 KB · Görüntüleme: 70
  • 20220401_131133.jpg
    20220401_131133.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 72
Hocam ürün bu şekilde sizce sorun çıkartırlar mi?
Yani 2-3 kere benzer durumu yaşamış biri olarak bir problem olmadan iade ettim. Hepsiburada'nın çağrı merkezinden verilen bilgi de o şekildeydi. Ambalajı tekrar rafta sergilenebilir, parçalanmamış, yırtılmamış durumdaysa bir problem yaşamazsınız diye.

Tabi üründe de bir problem olmaması koşuluyla :D O yüzden internetten aldığım hemen hemen herşeyin kutusunu geldiğinde mutlaka videoya çekip açıyorum. Paranoyak oldum iyice.

Yani 2-3 kere benzer durumu yaşamış biri olarak bir problem olmadan iade ettim. Hepsiburada'nın çağrı merkezinden verilen bilgi de o şekildeydi. Ambalajı tekrar rafta sergilenebilir, parçalanmamış, yırtılmamış durumdaysa bir problem yaşamazsınız diye.
Tamam hocam teşekkür ederim. Ben bunları iade ediyim iyisimi ambalajında bir sıkıntı yok bence. Diğer RAM zaten hiç açılmamış.

Başlıkta belirttiğim gibi 2085 liraya satın aldığım MSI B550-A-PRO indirim ile 1600 civarına. 1200 liraya almış olduğum 2x8GB RAM 1000 liraya düştü.

Bu durumda ben herhangi bir ücret farkı talep edebilir miyim? RAM'ler açılmamış durumda.
Hayatimda duydugum en sacma sey. Fiyati dustu diye neden sana para versinler? O zaman fiyati yukselirsede sen onlara vereceksin. 😀

RAM'lerde sıkıntı yok açmamışsınız iade edebilirsiniz. Anakartı açmışsınız, yine iade edebilirsiniz ama bunun etik kısmı sorgulanır sadece. Yoksa Amazon ikisini de kabul eder, o konuda sorun yok.

Geri
Yukarı