Diğer Amazon'da Zwilling Ürünleri ürünlerinde indirimler

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Bu ürünleri şu gereksiz fiyatlara alacak kadar zengin bir ülke olduğumuzu düşünmüyorum. Şuna bak makarna maşasıymış 425TL yazıyor. 50TL'ye de var o maşadan o makarna tutmuyor mu? Kusura bakmayın da dalga geçer gibi konu açmışsınız bir de moderatörsünüz.
Her ürünün bir alıcısı vardır. Giydiğimiz ayakkabılar, kıyafetler için de aynısı geçerlidir. Pazardan alınan 200 liralık ayakkabı da özünde aynı işlevi görür 2000 liralık Adidas ayakkabı da. Ülkemizde ya da forumda ekonomik durumu üst düzey olan insanlar da bulunuyor, onlar için tavaya 700 lira vermek normal bir durum olabiliyor.

Görmez, pazardan aldığın 2, 3 aya dağılır. 2000 liraya aldığın Nike, Adidas ayakkabı yıllarca sağlam kalır.
Evet tam olarak anlatmak istediğim buydu zaten. 700 liraya alınan tavayla 100 liraya alınan tava da aynı olmayacaktır aynı verdiğim örnekteki gibi.

Bu ürünleri şu gereksiz fiyatlara alacak kadar zengin bir ülke olduğumuzu düşünmüyorum. Şuna bak makarna maşasıymış 425TL yazıyor. 50TL'ye de var o maşadan o makarna tutmuyor mu? Kusura bakmayın da dalga geçer gibi konu açmışsınız bir de moderatörsünüz.

Kardeşim adam indirimi paylaşmış. Normal fiyatlarından ucuzsa indirim diye paylaşılır. Kaldı ki sizin bahsettiğiniz ürün kanserojen garantili.

Genel anlamda konuşarak ürünlerin pahalı olduğunu söylemişsiniz. Evet ülke geneline göre pahalı ürünler ama sanki konu sadece size açılmış gibi parlamışsınız. Sen fakir olabilirsin ama paraya para demeyen sadece zengin hissetmek için bu markayı satın alan insanlar var dostum. Bu tercihi yapan birisi Technopat sosyal bölümüne de girebilir.

Geri
Yukarı