Amazon'daki her satıcı güvenilir mi?

emre996633

Zeptopat
Daha fazla  

Bu klavyeyi almayı düşünüyorum ama satıcı güvenilir mi? Şu an çalıştığım için pek fazla araştırma yapamıyorum. Benim yerime araştırma yapabilecek birisi varsa yapabilir mi? Teşekkürler.

Bu klavyeyi almayı düşünüyorum ama satıcı güvenilir mi? Şu an çalıştığım için pek fazla araştırma yapamıyorum. Benim yerime araştırma yapabilecek birisi varsa yapabilir mi? Teşekkürler.

Hocam sorunuzun cevabını bilmiyorum ama bu klavyenin nesini beğendiniz öğrenebilir miyim?

Bu zamana kadar amazaonda akrabama PC parçası (işlemci anakart vesaiyre) kendim için ise birçok küçük ürün aldım ve hiçbir sıkıntı yazşamadım Amazon gayet güvenilir bir sounun olursa da yardımcı oluyorlar zaten sen ürünü düzgün eline alana kadar para satıcıya gitmiyor hayet iyi bir firma satıcılarda iyi için rahat olsun :D

Bu klavye İngilizce galiba bu arada. Genelde İngilizce klavye almak isteyeni fazla görmüyorum. Yanlış alıyorsanız uyarayım dedim. Kendiniz İngilizce olsun istediyseniz sorun yok. Bu arada Amazon'da genelde sorun çıkmaz.

Hocam sorunuzun cevabını bilmiyorum ama bu klavyenin nesini beğendiniz öğrenebilir miyim?

Farem ve kasam ile aynı renkte ve renk ayarları beni etkiledi.
Hocam Amazon diyoruz. Amazona babamdan çok güvenirim.

Hocam orası öyle ama aklımda şöyle bir şüphe kaldı Hepsiburada N11 vs 800 900 TL'ye yakın satarken buranın 700'e satması birazcık şüphelendirmedi değil.

Geri
Yukarı