Amazon'daki Thrustmaster direksiyon sıfır mı?

piapkr

Centipat
Daha fazla  

Arkadaşlar ürünün sıfır mı yoksa ikinci el mi olduğu yazmıyor. Sitenin bir yerinde ya da ben göremiyorum. Sizce güvenilir olur mu bu alışveriş?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet güvenilir, satıcısı Amazon Germany. Yani ürün sıfır ve yurtdışından gelecektir.
AB50A6C3-C113-40F0-9F26-F7F00B0924C1.png

Arkadaşlar ürünün sıfır mı yoksa ikinci el mi olduğu yazmıyor. Sitenin bir yerinde ya da ben göremiyorum. Sizce güvenilir olur mu bu alışveriş?

Amazon germany tarafından satılır diyor. Ürün amazon garantisiyle yurtdışından getirtilip size satılır ve sıfırdır. Endişe etmeyin. Bir sorun yaşamanız durumunda amazona geri iade edebilirsiniz.

Saygılarımla

Evet güvenilir, satıcısı Amazon germany. Yani ürün sıfır ve yurt dışından gelecektir.Eki Görüntüle 1083903

Amazon germany tarafından satılır diyor. Ürün Amazon garantisiyle yurt dışından getirtilip size satılır ve sıfırdır. Endişe etmeyin. Bir sorun yaşamanız durumunda amazona iade edebilirsiniz.

Saygılarımla.

Güvenilir. Alırsan yurt dışından geliyor.

Çok teşekkürler arkadaşlar siparişi verdim şimdi :) Türkiye'de 4300 TL fiyata satılan ürünü ben 2300 TL'ye satın aldım. Sanırım ben bir dahiyim :D

Hayırlı olsun Bende aynı satıcı dan aynı direksiyonun Ferrari siz versiyonu gözüme kestirmiştim, aralarındaki tek fark Ferrari temalı mı olması acaba?

Hayırlı olsun bende aynı satıcıdan aynı direksiyonun Ferrari'siz versiyonu gözüme kestirmiştim, aralarındaki tek fark Ferrari temalı mı olması acaba?

Ben de öyle biliyorum hocam. T150 Pro ile aralarında sadece pedal farkı olduğunu biliyorum. Direksiyon base olarak aynı olduklarını hatırlıyorum. Eğer öyle değilse bir miktar üzer :)

Yeni konular

Geri
Yukarı