Amazon'dan 160 TL civarı fan önerisi

Mehmet Demirr

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı
AsusDual 1660s
Anakart
ASUS Prime B450M-K II
İşlemci
R5 3600
Maksimum 150-160 TL civarı bütçem var.
Kasam Vento VG11a buna uygun kasanın üst tarafına fan istiyorum. Kasadaki fanlar gibi Rainbow olabilir. Oyun oynarken sesi pek duymam diye düşünüyorum fan sesi çok sorun olmaz gibi. Ayrıca kasaya ekstra 2 fan takarsam hatrı sayılır etkisi olur mu? Ona göre alacağım.
Gameforce
Zauss
Aklımda bu iki fan var.

Maksimum 150-160 TL civarı bütçem var.
Kasam Vento VG11a buna uygun kasanın üst tarafına fan istiyorum. Kasadaki fanlar gibi Rainbow olabilir. Oyun oynarken sesi pek duymam diye düşünüyorum fan sesi çok sorun olmaz gibi. Ayrıca kasaya ekstra 2 fan takarsam hatrı sayılır etkisi olur mu? Ona göre alacağım.
Gameforce
Zauss
Aklımda bu iki fan var.

Amazon'dan almanız şart değilse kendi alacağım fanları önerebilirim.

Hazır Amazon'da indirim varken oradan alayım demiştim. Üst tarafına 2 tane bundan alsam bütçemi biraz daha aşıyor maalesef

Hocam Zauss fena değildir ancak yüksek performans beklemeyin. Gameforce kendim kullandım, fanlarını beğenmedim. Öneremem onu. Kasanıza sadece 2 fan takarsanız 2 ila 3 derece arasında sıcaklık düşebilir.

Hocam Zauss fena değildir ancak yüksek performans beklemeyin. Gameforce kendim kullandım, fanlarını beğenmedim. Öneremem onu. Kasanızda sadece 2 fan takarsanız 2 ila 3 derece arasında sıcaklık düşebilir.
Önde 3 tane temiz havayı içeriye alan fan var. Arkada 1 tane egzoz fan var. Ön taraf mesh olunca çok ısı sorunu olmuyor ama yazın gözle görülür artış oldu. Zauss'u düşüneyim teşekkürler.

Geri
Yukarı