Amazon'dan 2 ininal kart ile alışveriş yapılır mı?

Çikolatadam

Hectopat
Amazon'dan Türkiye'den 1400 TL'lik bir ürün almayı planlıyorum fakat şu an kredi kartım yok ve ininal karttan almam gerekiyor ama ininal karttan ayda en fazla 750 TL çekebiliyorsun. Ben de iki ininal kart ile almayı düşünüyorum fakat böyle bir şey mümkün mü Amazon'da? Ne yapmam gerekir? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Hocam ben Papara Black kart çıkardım, dünyalar varmış. Bir kuruş ücret kesmiyor. Netflix, Spotify gibi şeyler cashback ile %50 indirimli. Bence Papara Black kart çıkartın. Limit 500.000 TL ve aylık nakit çekme limiti de çok fazla ininal çöp oldu işe yaramıyor bence.

Hocam ben Papara Black kart çıkardım, dünyalar varmış. Bir kuruş ücret kesmiyor. Netflix, Spotify gibi şeyler cashback ile %50 indirimli. Bence Papara Black kart çıkartın. Limit 500.000 TL ve aylık nakit çekme limiti de çok fazla ininal çöp oldu işe yaramıyor bence.

Benim şu an ininalimde 500TL para var bunu Papara karta yükleyebilir miyim hocam.

Ve Papara Black Card'a internetten başvuru yaparsanız bir hafta içinde geliyor. Üzerinde ismin falan da yazıyor çok şık. Reklam yapıyor gibi oldum ama, bence gerçekten hayat kolaylaştırıyor:D
Benim şu an ininalimde 500TL para var bunu Papara karta yükleyebilir miyim hocam.

Nakit olarak çek Ininal'dan, öyle yükle diğer türlü olmuyor diye biliyorum.
Siparişin acil değilse veya hızlıca Papara kart alabileceğin bir yer varsa bence kaçkrma derim. Paycell ininal falan hep yalan oldu hocam çok ücret kesiyorlar.

Geri
Yukarı