Amazon'dan 200-220 lira civarlarında gaming kulaklık önerisi

Mustafa35

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Amazon'dan arkadaşıma gamer kulaklık alacağız. Bütçemiz 200 lira fakat gerçekten güzel bir indirim olur, bir kampanya olur yada 200 liraya onu almaktansa, şunu almak daha mantıklı dediğiniz bir öneri olursa abartılı olmayacak şekilde yukarı çıkabilir ufak tefek...
Önerilerinizi bekliyorum, herkese iyi akşamlar.

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Amazon'dan arkadaşıma gamer kulaklık alacağız. Bütçemiz 200 lira fakat gerçekten güzel bir indirim olur, bir kampanya olur yada 200 liraya onu almaktansa, şunu almak daha mantıklı dediğiniz bir öneri olursa abartılı olmayacak şekilde yukarı çıkabilir ufak tefek...
Önerilerinizi bekliyorum, herkese iyi akşamlar.

Gaming kulaklıklar işin pazarlama kısmı:

Samson SR850 olabilir. Mikrofon lazımsa da Zalman Mic1 ve Superlux HD668B alabilirsiniz.
7.1 olayı işin biraz pazarlama kısmı. Yer bulma konusunda 7.1 kulaklıklar açık kulaklıklardan daha kötüler, benim de size tavsiye ettiğim model açık bir kulaklıktır. İzolasyonu yoktur ancak ses sahnesi çok geniştir.

Cevabınız ve önerileriniz için teşekkür ederim ama neden pazarlama kısmı olduğunu düşünüyorsunuz ? Bu konuda detaylı bilgim yok da, bu nedenle öğrenmek isterim. CS:Go gibi oyunlarda surround kulaklığın farkını bariz yaşıyorum açıkçası. Sizin önerdiğiniz kulaklık ile de sesin nereden geldiğini ayırt etmek mümkün mü ? @EBK

Cevabınız ve önerileriniz için teşekkür ederim ama neden pazarlama kısmı olduğunu düşünüyorsunuz ? Bu konuda detaylı bilgim yok da, bu nedenle öğrenmek isterim. CS:Go gibi oyunlarda surround kulaklığın farkını bariz yaşıyorum açıkçası. Sizin önerdiğiniz kulaklık ile de sesin nereden geldiğini ayırt etmek mümkün mü ? @EBK
Mobil olduğum için şimdilik arama motorunuza "Nasıl Doğru Kulaklığı Seçersiniz?" yazıp açtığım konuyu okursanız sorduklarınızın cevabını bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı