Galaxy A52 One UI 4'ten 6'ya ve Android 12'den 14'e güncellenmeli mi?

A52 kullananların performans açısından tecrübelerine göre, One UI 4'ten One UI 6'ya ve Android 12'den Android 14'e geçmek mantıklı olur mu? Yoksa kasar mı? A54 ve A34'te One UI 6 ve Android 14 iyi görünüyor fakat A52 için uygun mu? Soruyorum çünkü Samsung Galaxy A52'nin performansı nasıl bilmiyorum. Kullanan ben değilim.

Samsung'un bu konuda ne rezil iş yaptığın bildiğim için bir iPhone kullancısı olarak hata yapmadan önce durumları öğrenmek isterim.
Arkadaşım güncelledi ve pişman özellikle pil konusunda müzdarip olduğunu söyledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
A52 kullananların performans açısından tecrübelerine göre, One UI 4'ten One UI 6'ya ve Android 12'den Android 14'e geçmek mantıklı olur mu? Yoksa kasar mı? A54 ve A34'te One UI 6 ve Android 14 iyi görünüyor fakat A52 için uygun mu? Soruyorum çünkü Samsung Galaxy A52'nin performansı nasıl bilmiyorum. Kullanan ben değilim.

Samsung'un bu konuda ne rezil iş yaptığın bildiğim için bir iPhone kullancısı olarak hata yapmadan önce durumları öğrenmek isterim.

One UI'nin ne rezalet bir sistem olduğunu anlatmama gerek yoktur sanırım, şahsi fikrim güncellememeniz olacaktır. Ki zaten tek 'gözle görülür' değişimin yukarı çekince gelen menü olduğunu düşünüyorum.

Hangi sürümlerdesiniz?
En güncel sürümdeyim.

Screenshot_20240518_142255_Software update.jpg

One UI'nin ne rezalet bir sistem olduğunu anlatmama gerek yoktur sanırım, şahsi fikrim güncellememeniz olacaktır.
Bence sen kendi düşunceni geri çek. Telefon yazılımı konusunde çok yetkili bir mercii misin ki insanlara böyle cümleler kuruyorsun? Neye göre rezil?

En güncel sürümdeyim.

Eki Görüntüle 2198498

Bence sen kendi düşunceni geri çek. Telefon yazılımı konusunde çok yetkili bir mercii misin ki insanlara böyle cümleler kuruyorsun? Neye göre rezil?

A serisi kullandığım çoğu telefonda uygulamaların geç açılması game optimizing service (GOS) sayesinde daha hızlı throttle yemesi ya da yukarı çekince gelen menünün 1-2 saniye sonra kasarak açılması canımı sıkıyordu. En eskilerden örnek vermek gerekirse A20 Android 11 güncellemesi ile One Ui 3 almıştı zamanında, hep o menüyü açtığımda kasmalar donmalar yaşıyordum ve aynısı A52'de de yaşanmıştı. Kendimi bir yetkili olarak görmüyorum bunu ben değil birçok kişi söylüyor. Ve çok özür diliyorum ki düşüncemi geri çekmiyorum.

One UI'nin ne rezalet bir sistem olduğunu anlatmama gerek yoktur sanırım, şahsi fikrim güncellememeniz olacaktır. Ki zaten tek 'gözle görülür' değişimin yukarı çekince gelen menü olduğunu düşünüyorum.

One UI'da ne yaşadınız da beğenmiyorsunuz? Ben kendimde kullanıyorum ama bir problem yaşamadım? Hele MIUI'dan sonra ilaç gibi oluyor.

One UI'da ne yaşadınız da beğenmiyorsunuz? Ben kendimde kullanıyorum ama bir problem yaşamadım? Hele MIUI'dan sonra ilaç gibi oluyor.

O kadar uzun metin attım hocam, stok Android daha akıcı geliyor bana tabii zevkler renkler tartışılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı