Amazon'dan 8345 TL'ye Gigabyte RTX 3060 alınır mı?

Alınır, çok iyi fiyat. Vergisi gümrük ücretini saymadım, onları da hesaba katarsak aşağı yukarı Türkiye 3060'larının fiyatına denk geliyor, seçim sizin.
Amazon Türkiye gümrük dahil bu fiyata sadece gelmesi uzun sürer eğer gönderirse garantide büyük ihtimalle globaldır Türkiye'de de geçerli olacaktır

Dosya Ekleri

• qaarqwewqd.png
    qaarqwewqd.png
    539,5 KB · Görüntüleme: 35
ben başka bir ürün sipariş verdim ve vergi ödemedim sadece satın almaların mümkün olduğunu söylemek istedim yurtdışı ürünü satar satmaz orasını ben bilemem ama eğer satın alsaydı o fiyata göndermek zorundalar Amazon Türkiye olduğu için herhangi bir gümrük işleriyle uğraşmamak için orada ayrıntılar bölümünde yurtdışından gelen ürünlerin vergilerinin ödendiği ibaresi olan bütün ürünleri satın alabilirsiniz alabilirseniz tabi .

@ItsAllGoodman

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    728,8 KB · Görüntüleme: 34
Ben başka bir ürün sipariş verdim ve vergi ödemedim sadece satın almaların mümkün olduğunu söylemek istedim yurt dışı ürünü satar satmaz orasını ben bilemem ama eğer satın alsaydı o fiyata göndermek zorundalar Amazon Türkiye olduğu için herhangi bir gümrük işleriyle uğraşmamak için orada ayrıntılar bölümünde yurt dışından gelen ürünlerin vergilerinin ödendiği ibaresi olan bütün ürünleri satın alabilirsiniz alabilirseniz tabii.

@ItsAllGoodman

Dostum, ödeme kısmına geldiğinde o fiyata KDV, kargo ve gümrük vergisi ekleniyor. Amazon'un sattığı ürünlere sadece kargo ücreti ekleniyor. İstediğin ürünü sepete ekleyip devam et. Fiyatı gördüğünde anlayacaksın. Verginin parasını sen veriyorsun, onlar gümrükte gereken yerlere veriyorlar. O cümlede anlatılmak istenen bu. Orada yazan fiyata gönderme zorunlulukları falan da yok.

Dostum, ödeme kısmına geldiğinde o fiyata KDV, kargo ve gümrük vergisi ekleniyor. Amazon'un sattığı ürünlere sadece kargo ücreti ekleniyor. İstediğin ürünü sepete ekleyip devam et. Fiyatı gördüğünde anlayacaksın. Verginin parasını sen veriyorsun, onlar gümrükte gereken yerlere veriyorlar. O cümlede anlatılmak istenen bu. Orada yazan fiyata gönderme zorunlulukları falan da yok.
işte bende size onu söylüyorum orada yurtdışı gönderisinin altında ki ayrıntılar kısmında gönderinin vergisini biz ödüyoruz ibaresi varsa o ürünün elden ya da gümrükten vergisini ödemek için uğraşmanıza boşuna başınızın ağrımasına gerek olmadığını açıklıyorum o ekran kartında o ibare var ama göndermiyorlar buraya ,normal olarak satın alınsa o fiyata göndermek zorundalar onu anlatmaya çalışıyorum ben çünkü yurtdışı gönderiminde vergiyi kendileri hallettiklerini söylüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı