Amazon'dan AirPods Pro alınır mı?

Megadad

Hectopat
Amazon'da AirPods Pro 2963 TL'ye satılıyor ve satıcıda Amazon'un kendisi. Ancak Apple kendi sitesinde 3.799 TL'ye ürünü satıyor ve Teknosa gibi elektronik mağazalarında da fiyatlar bu şekilde. Almayı düşünüyordum 800 TL daha uygun olması kafamı karıştırdı. Ürünün orijinal olmaması gibi bir sorun yaşanma ihtimali olur mu? Yoksa 800 TL daha verip Teknosa veya MediaMarkt gibi mağazalardan mı almak mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'da AirPods Pro 2963 TL'ye satılıyor ve satıcıda Amazon'un kendisi. Ancak Apple kendi sitesinde 3.799 TL'ye ürünü satıyor ve Teknosa gibi elektronik mağazalarında da fiyatlar bu şekilde. Almayı düşünüyordum 800 TL daha uygun olması kafamı karıştırdı. Ürünün orijinal olmaması gibi bir sorun yaşanma ihtimali olur mu? Yoksa 800 TL daha verip Teknosa veya MediaMarkt gibi mağazalardan mı almak mantıklı?

Satıcı Amazon ise bir sorun olacağını düşünmüyorum. Sonuçta koskoca Amazon ne yapacak yani sahte AirPods mu satacak?

İndirimde yakalamışsındır. Satıcı da amazonun kendisiyse sorun olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta markaların kendi satış fiyatları ile diğer satıcıların fiyatları hep farklı olur zaten. Mesela Epıl o kulaklıktan 1500 lira kar etmek isterken başka birisi 700 lira kar eder, buna göre fiyat belirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı