Çözüldü Amazon'dan alınan AirPods Pro 2. nesil USB-C kulaklığın garanti süresinde sorun çıkar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehmetYigit0

Hectopat
Daha fazla  
Dün Amazon'dan 7200 TL'ye AirPods Pro 2. nesil aldım fakat kafamda soru işaretleri oluştu. birincisi Apple ve teknoloji marketlerinde 8500-9200 TL civarında olan kulaklığın Amazon'da niye bu kadar ucuz olduğuydu. yorumları incelediğimde satın alan bazı kullanıcılarda garantisinin fatura tarihinden daha erken başladığını gördüm ama bu eski lightning versiyonu alanlarda çoğunluktaydı .sizce böyle bir sorunla karşılaşır mıyım? siparişi iptal etmeli miyim?

Satıcı: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Garantinin fatura tarihinden önce başlamış olması Apple için normal bir durum. Orada görünen tarih, siparişi veren firmanın fatura tarihine göre düzenleniyor. Kutuyu açmadan baktığımız zaman farklı tarih çıkabiliyor ama cihazı Wi-Fi'a bağladığınızda güncelleniyor. Eğer ki güncellenmezse faturanızın PDF'i ile destek ile iletişime geçip fatura tarihine uygun olarak güncelleyebiliyorsunuz.
Garantinin fatura tarihinden önce başlamış olması Apple için normal bir durum. Orada görünen tarih, siparişi veren firmanın fatura tarihine göre düzenleniyor. Kutuyu açmadan baktığımız zaman farklı tarih çıkabiliyor ama cihazı Wi-Fi'a bağladığınızda güncelleniyor. Eğer ki güncellenmezse faturanızın PDF'i ile destek ile iletişime geçip fatura tarihine uygun olarak güncelleyebiliyorsunuz.

Çözüm

Anladım hocam yani kullanılmış ürün gelmez diyorsunuz. Fiyatı uygun olduğu için ve yorumlarda bu tarz şikayetler gördüğüm için şüphelenmiştim açıkçası ürünü teslim alınca geri dönüş yaparım buradan sağ olun.

Dostlar ürün elime geçti orijinal ve güvenilir. Ben mayıs ayında almama rağmen garanti Haziran'da başlamış fakat telefondan garanti kısmına gelince fatura tarihini güncelleyin diye uyarı veriyor, eğer bir eksiklik var ise siz oradan düzeltiyorsunuz.

Geri
Yukarı