Amazon'dan alınan anakart ikinci el olabilir mi?

Esque

Kilopat
Daha fazla  
Amazon üzerinden B550 Gaming X V2 anakart siparişi verdim, satıcı "DFS bilgisayar" gönderici ise Amazon. Ürün bugün elime ulaştı ve kutunun sağ tarafında seri no ve birkaç farklı bilginin olduğu etiketin üzerine 2 adet beyaz etiket yapıştırılmış sanki bir şeyi saklamak için. Yanında bulunan diğer etikette ise "endeksbilisim.com" üzerinden garanti belgesine vs. ulaşabilirsiniz yazıyordu, fakat siteye giriş yapılmıyor. Paketten veya Amazon üzerinden faturamı da bulamadım. Müşteri hizmetleri faturanın 72 saat içerisinde gönderileceğini ve ürünün 2.el veya servis görme ihtimalinin olmadığını, kendi depolarından çıkış yaptığını söyledi. Sizce iade etmeli miyim?

Merhaba, belirttiğiniz 2 adet beyaz etiketin altında bir şey yazıyor mu? Veyahut çevresinde herhangi bir yazılı bilgi var mı? Bunun dışında anakart üzerinde herhangi bir gözünüze çarpan detay var mı?

Merhaba, belirttiğiniz 2 adet beyaz etiketin altında bir şey yazıyor mu? Veyahut çevresinde herhangi bir yazılı bilgi var mı? Bunun dışında anakart üzerinde herhangi bir gözünüze çarpan detay var mı?
Merhaba, BAN veya EAN neredeyse tamamen kapatılmış UPC ise kısmen kapatılmış. Hasar vermeden soyabildim ama nedir ne değildir emin değilim.

Olabilir bu konuda çokça şikayet gördüm. Ancak sizin durumunuzda sanki ithalat ürünü gibi geldi bana herhangi bir sıkıntı yaşarsanız Türkiye servisine ulaşmamanız için yapılmış olabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı