Amazon'dan alınan Apple adaptör sahte

Varmış demekki ben de ilk defa yaşadım. Müşteri hizmetlerinin dönüşü bu şekilde oldu.Eki Görüntüle 2133171
Amazon'da da, Apple'da da müşteri hizmetleri, insanı huylandıracak şekilde, abartılı bir empati ve yardımseverlik sergiler (Sanırım tüm Amerikan şirketleri böyle) ve böyle aslı astarı olmayan saçma durumlar ortaya çıkabilir :) Karşınızdaki kişinin size ilgiliymiş gibi yapması, ürünü sahte yapmaz! 👍

EK: Tekrar söylüyorum: Ürünü Amazon satıcısından aldıysanız böyle; Ki, attığınız linkte satıcı Amazon görünüyor. Yoksa site Amazon ama satıcı başka biriyse sahte olabilir ve Amazon bunu bilemez, takibini yapamaz...

Son düzenleme:
Amazon'dan 2 gün önce Apple adaptör aldım. Bugün elime ulaştı. Kutusunu açmadan direkt olarak seri numarası kontrolü yaptım. Apple'ın kendi sitesinde seri numarası bulunamıyor.

Kutunun altında bulunan QR kodu arattığımda kodun boş olduğunu gördüm. Ürün sanırım sahte.

Ürünün satıcısı Amazon ve Amazon'un seçimi kategorisinde. Amazon nasıl oluyor da sahte ürün satıyor?

Ürün link: Amazon.com.tr

Dostum şarj adaptörlerin seri numarası Apple sitesinde çıkmıyor ürünü boşuna iade etme.

Geri
Yukarı