Amazon'dan alınan ASUS TUF B550 bandrolsüz geldi

Izzmoo

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
3D
Merhaba arkadaşlar. Ne kutuda ne de statik poşetinde bandrol izi bulunmuyor. ASUS'u hafta sonu olduğu için arayamadım. Ürünü aldığım Amazon ile iletişime geçtim iade talebi oluşturalım dedi. Bu durumu bilmediğimden sizlere sormak istedim. Normal değildir herhalde bu durum. En azından poşette olurdu diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar. Ne kutuda ne de statik poşetinde bandrol izi bulunmuyor. ASUS'u hafta sonu olduğu için arayamadım. Ürünü aldığım Amazon ile iletişime geçtim iade talebi oluşturalım dedi. Bu durumu bilmediğimden sizlere sormak istedim. Normal değildir herhalde bu durum. En azından poşette olurdu diye düşünüyorum.
Amazondan iyi fiyata aldınız sanırım. Ben olsam iade etmem ama seçim sizin iade edebilirsiniz.

Evet iyi bir fiyata aldım. Amazon ile konuştum değişim yok ama alacağınız anakartın tutarı geçerse iade yapıyoruz size dediler. Ürünün pinlerinde sorun da yok ama bilemedim işte.
Büyük ihtimalle iade ürünüdür. Değişim isterseniz Amazon'un sizi kıracağını sanmıyorum.
evet direk iade geçelim haklısınız dediler.

Yakın zamanda tecrübe eden var mı peki veya net bir bilgisi olan, çünkü fazlasıyla ikilem arasındayım.

ASUS anakartlarda güvenlik bandrolü olmuyor bende ASUS ROG STRIX b 550'e Gaming modelini almıştım aynı soruyu bende sormuştum cevabı bu boşuna dert yapma sorun yok ürününü kullan.

ASUS anakartlarda güvenlik bandrolü olmuyor bende ASUS ROG STRIX b 550'e Gaming modelini almıştım aynı soruyu bende sormuştum cevabı bu boşuna dert yapma sorun yok ürününü kullan.
Teşekkürler umarım öyledir çünkü en son 2 yıl öncesinde anakart almıştım onunda banrolu var mıydı yokmuydu hatırlamıyorum bilgisayarcı topladığından.
Yani hem kutuda hem poşette olmaması normal diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı