Amazon’dan alınan ekran kartının garantisi

Aeklink

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Antalya
Amazon’dan ekran kartı alacağım ama Amerika sayfasında uygun fiyatlı olacak muhtemelen. Fakat bazı yerlerde Amerika’dan alındığında garantisinin olmadığının sadece 30 günlük iade süresinin olduğu yazıyor. Benim amacım Türkiye garantisi değil zaten. 2 yıl Amerika garantili olsun yeter. Ayrıca satıcı Amazon değilse de müşteri hizmetleri iyi destek verip arkamda duruyorlar mı? Almanya'dan alırsam garanti olacak mı?

Hocam ekran kartları çok bozulmaz zaten garantiye Amerika'ya gönderirseniz pahalı olur diye düşünüyorum.

Sorun olduğu zaman (benim bildiğim) yurtdışına yollaman gerekiyor ama bazen Amazon "abi ikimizde uğraşmayalım" diyip direk yeni ürün göndere biliyor. En doğrusu desteğe sormak canlı desteğe sor cevap baya iyi ilgileniyorlar.

Hocam ekran kartları çok bozulmaz zaten garantiye Amerika'ya gönderirseniz pahalı olur diye düşünüyorum.
Hocam ben de öyle düşündüm. 30 günde bozulmadıysa daha 3-4 yıl bulmaz sanırım. Kargo ücretini Amazon karşılıyor diye biliyorum.
Orada seçenek yok mu garanti ekleme tarzı sepete atınca çıkar. Ya da satıcıya sormak lazım, garanti nasıl işliyor diye.
Seçenek çıkmıyor. RTX3060 alacağım için satıcıya sorma vaktim olmayacak.
Sorun olduğu zaman (benim bildiğim) yurtdışına yollaman gerekiyor ama bazen Amazon "abi ikimizde uğraşmayalım" diyip direk yeni ürün göndere biliyor. En doğrusu desteğe sormak canlı desteğe sor cevap baya iyi ilgileniyorlar.
Arayıp soracağım.

Geri
Yukarı