Amazon'dan alınan mouse iade edilebilir mi?

TAYRON231

Decapat
Daha fazla  
Mouse iade ediliyor mu? Çünkü bir keresinde başka bir sitede klavye alıp sadece açıp beğenmeyip kapatıp iade etmeye çalışmıştım, kabul etmemişlerdi. Aynı şey Amazon içinde geçerli mi, bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse iade ediliyor mu? Çünkü bir keresinde başka bir sitede klavye alıp sadece açıp beğenmeyip kapatıp iade etmeye çalışmıştım, kabul etmemişlerdi. Aynı şey Amazon içinde geçerli mi, bir bilginiz var mı?

Satıcı Amazon ise 30 gün içerisindeki neredeyse her ürünü sebep belirtmene gerek kalmadan iade edebilirsin. Birçok mouse alıp iade ettim denemek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcı Amazon ise 30 gün içerisindeki neredeyse her ürünü sebep belirtmene gerek kalmadan iade edebilirsin. Birçok mouse alıp iade ettim denemek için.

Emin misiniz? Yani ben simdi merak ettigim bir urunu alsam saticisi Amazon olan iade edebiliyor muyum?

Konudan bağımsız ama bana neden böyle bildirim geldi.

Konuya mesaj bile yazmadım. 🤷‍♂️

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    18,1 KB · Görüntüleme: 24

Satın aldığınız ürünleri deneyip mi iade ettiniz yoksa birkaç gün kullanıp mı?

Söylediğin gibi başka bir site. E-Ticaret Amazon ve diğerleri olarak ikiye ayrılır. Eğer ürüne zarar vermemişsen kabul etmeme şansları yok.

Deneyip iade ettim fakat istersen 29 gün de kullanırsın.

Tamamdır hocam teşekkürler.

Söylediğin gibi başka bir site. E-ticaret Amazon ve diğerleri olarak ikiye ayrılır. Eğer ürüne zarar vermemişsen kabul etmeme şansları yok.

Ürünün altında jelatin var onu çıkarırsam belki kabul etmezler diye aklıma takılmıştı ondan sordum.

Geri
Yukarı