Amazon'dan alınan mouse iade edilir mi?

Evet de çok takmayın kargocu arkadaş yapıştırıyor onu zaten halleder o.

Amazon deposuna ulaştıktan sonra 1-2 gün içerisinde iadeniz yapılır üründe bir problem yoksa.
Teşekkür ediyorum. Üründe hiçbir sıkıntı yok. Kendi kutusunu da teslim aldığım gibi yerleştirdim her şeyini içine. Fakat yine de bir endişe duyuyorum acaba sıkıntı çıkarırlar mı diye.

Etiketi çıkartıp yapıştırmana gerek yok.

Amz ile başlayan kodu ver yeter.

Ben bugüne kadar o kadar iade yaptım 1 kere etiketi çıkartıp yapıştırmadım hep amz ile başlayan kodu verdim.

@Tiger1 bro yapacağın şey ne biliyor musun?

Gelen mouse'u orijinal kutusuna koy. O kutuyu başka bir kutunun içine koy bantla kapağını.

Şubeye git AMZ ile başlayan kodu söyle o kadar. Zaten görevli kodu girince önüne gideceği yer çıkacak oda sana bir etiket verecek takip kodunun olduğu o kadar. Sıkma kendini.

Son düzenleme:
Etiketi çıkartıp yapıştırmana gerek yok.

Amz ile başlayan kodu ver yeter.

Ben bugüne kadar o kadar iade yaptım 1 kere etiketi çıkartıp yapıştırmadım hep amz ile başlayan kodu verdim.

@Tiger1 bro yapacağın şey ne biliyor musun?

Gelen mouse'u orijinal kutusuna koy. O kutuyu başka bir kutunun içine koy bantla kapağını.

Şubeye git AMZ ile başlayan kodu söyle o kadar. Zaten görevli kodu girince önüne gideceği yer çıkacak oda sana bir etiket verecek takip kodunun olduğu o kadar. Sıkma kendini.
Aynen dediğiniz gibi yaptım , yarın da şubeye gidip gönderecem. İnşallah parayı hemen iade ederler hocam. Çok teşekkür ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı