Amazon'dan alınan mouse iade edilir mi?

Amazon neredeyse her ürünü iade alıyor sıkıntı olmaz.
İade talebi oluşturup kargoya götürün veya evden gelip alma hizmetleri de var fakat barkod v.b yazıcıdan çıkarmanız gerekiyor.

Bugün elime ulaştı fakat memnun kalmadım. Satıcı Amazon'du. İade için ne yapmam gerekiyor? Ve iade almama durumları olur mu sizce?

Olmaz, adamlar kutusu olmayan ve birkaç gün kullanılmış ürünün bile iadesini alıyorlar. Sıkıntı çıkmaz.

Elektronik veya marka şeyleri Amazon'dan alırım.
1.5 yıldır kullandığım modem elektrik kesintisi sebebiyle bozuldu adamlar depomuzda sıfır hali var isterseniz sıfırını yollayalım isterseniz garantiye yollayalım dedi :D
Yolladım depolarına sıfırını gönderdiler :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    24,1 KB · Görüntüleme: 22
Amazon genelde sıkıntı çıkarmaz.
Amazon neredeyse her ürünü iade alıyor sıkıntı olmaz.
İade talebi oluşturup kargoya götürün veya evden gelip alma hizmetleri de var fakat barkod v.b yazıcıdan çıkarmanız gerekiyor.
Elektronik veya marka şeyleri Amazon'dan alırım.
1.5 yıldır kullandığım modem elektrik kesintisi sebebiyle bozuldu adamlar depomuzda sıfır hali var isterseniz sıfırını yollayalım isterseniz garantiye yollayalım dedi :D
Yolladım depolarına sıfırını gönderdiler :D
Bir yardımcı olur musunuz rica ediyorum. Amazonda iade talebi oluşturdum ve kare kutu içinde iade gönderi kodu verdi. Yarın mng kargoya gidip bu kodu söyleyip kutuyu verecem dimi ?Başka yapmam gereken bir şey var mı? Kutunun üstünde gönderenin adresi falan da yazıyor. Geldiği gibi duruyor dış kutusu.

Bir yardımcı olur musunuz rica ediyorum. Amazonda iade talebi oluşturdum ve kare kutu içinde iade gönderi kodu verdi. Yarın mng kargoya gidip bu kodu söyleyip kutuyu verecem dimi ?Başka yapmam gereken bir şey var mı? Kutunun üstünde gönderenin adresi falan da yazıyor. Geldiği gibi duruyor dış kutusu.
Kutunun üstündeki etiketi ya sökün yada yarın çıkan etiketi tam üstüne yapıştırtın sıkıntı olmasın.
Kutuyla beraber herhangi bir MNG kargoya gidip amazon iadem vardı diyin kodu söyleyin onlar yardımcı olur zaten.

Kutunun üstündeki etiketi ya sökün yada yarın çıkan etiketi tam üstüne yapıştırtın sıkıntı olmasın.
Kutuyla beraber herhangi bir MNG kargoya gidip amazon iadem vardı diyin kodu söyleyin onlar yardımcı olur zaten.
Şubede onların vereceği etiketi mi tam üstüne yapıştırim ?

Ürünü paketleyip kodu söylersin olay biter.

Hocam parayı ortalama kaç gün içinde yatırırlar peki hesaba? Ve nasıl takip edeceğim

Şubede onların vereceği etiketi mi tam üstüne yapıştırim ?

Hocam parayı ortalama kaç gün içinde yatırırlar peki hesaba? Ve nasıl takip edeceğim
Evet de çok takmayın kargocu arkadaş yapıştırıyor onu zaten halleder o.

Amazon deposuna ulaştıktan sonra 1-2 gün içerisinde iadeniz yapılır üründe bir problem yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı